با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
استعدادیابی در دوچرخه‌سواری

دانلود و خرید کتاب استعدادیابی در دوچرخه‌سواری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب استعدادیابی در دوچرخه‌سواری  نوشته  معین بنی‌اسدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب استعدادیابی در دوچرخه‌سواری

استعدادیابی در دوچرخه‌سواری نوشته معین بنی‌اسدی و دیگران یکی از کتاب‌های ورزشی انتشارات اکبرزاده است که به موضوع استعدادیابی در ورزش دوچرخه‌سواری می‌پردازد.

دوچرخه سواری یکی از بهترین ورزشهاست که متاسفانه این روزها در کشور ما کمتر مورد

توجه قرار می‌گیرد. این ورزش به غیر از تاثیرات مستقیم برروی سلامتی انسان همچنین فواید زیست محیطی را همراه است که باعث سلامتی بیشتر جامعه طی دراز مدت می شود. به نظر می رسد که دوچرخه - این وسیله نقلیه کالسیک - در کشورهای پیشرفته و مدرن کاربرد بیشتری دارد تا در کشورهایی نه کاملا پیشرفته نظیر ایران. برای مثال در اکثر کشورهای اروپایی دوچرخه دارای ارزشی مثل یک ماشین سواری و حتی بیشتر است. در این کشورها برخی از دوچرخه ها نسبت به مدل و کاراییشان از خودروهای مدل بالا نیز گرانترند.

این ارزش به دلیل قابلیت‌هایی نظیر حمل و نقل آسان، ورزش آسان و بی‌ضرر بودن برای محیط زیست است. دوچرخه‌سواری همیشه به عنوان ورزشی ساده برای تمام سنین پیشنهاد میشود.

هدف از نگارش کتاب حاضر بررسی و تدوین شاخص های استعدادیابی در رشته دوچرخه سواریبا توجه به آزمون‌های تخصصی در بین سنین پایه است.

 خواندن کتاب استعدادیابی در دوچرخه‌سواری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مربیان ورزشی و تمام کسانی که می‌خواهند ورزش دوچرخه‌سواری را حرفه‌ای دنبال کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۱ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۷۸۷-۶۲-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۱۱۱صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۷۸۷-۶۲-۵