دانلود و خرید کتاب من لارا هستم فلورانس کادیه ترجمه امیرفرهنگ نعمتی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب من لارا هستم


کتاب من لارا هستم، نوشته فلورانس کادیه است که با ترجمه، امیر فرهنگ نعمتی منتشر شده است. لارا دختری با نشانه‌های سندروم داون مدتی است هفته ای یک بار به مدرسه عادی می‌رود. اینجاست که او متوجه توانایی هایش می‌شود و اینکه می‌تواند برخی کارها را بهتر از بقیه انجام دهد. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است.

درباره کتاب من لارا هستم

نشر بوی کاغذ (بوکا) در تلاش است با تهیه و انتشار مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه گامی موثر در تسهیل ارتباطِ والدین، معلمان و گروه همسالان با کودک و نوجوان دارای نیازهای ویژه بردارد. منظور از کودک با نیازهای ویژه کودکی است که در روند آموزش، به توجه، امکانات و یا تدابیر ویژه‌ای  علاوه بر آنچه برای همه کودکان موجود است، نیاز دارد. آنچه مهم است باور به ارزشمندی این کودکان همچون تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران؛ و پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان مانند سایر تفاوت‌های انسانی است.

خواندن کتاب من لارا هستم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطبان اصلی این مجموعه صرفاً کودکان با نیاز‌های ویژه نیست، بلکه برای آموزگاران، کتابداران، والدین و همسالانی است که با این کودکان سر و کار دارند نیز سودمند خواهد بود.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۴٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۲۸ صفحه

حجم

۴٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۲۸ صفحه

قیمت:
۱۶,۵۰۰
تومان