با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلاه طربوش

دانلود و خرید کتاب کلاه طربوش

آموزش مهارت‌های ارتباطی و مدیریت اختلافات در قالب داستان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلاه طربوش  نوشته  ایوب‌خالد الایوب  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلاه طربوش

کتاب کلاه طربوش نوشته ایوب خالدالایوب، آموزش مهارت‌های ارتباطی و مدیریت اختلافات در قالب داستان است. این اثر را با ترجمه‌ی جهاندار امینی و محمدآزاد شافعی در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب کلاه طربوش

آموزش مهارت‌های ارتباطی و مدیریت اختلافات در قالب داستان یکی از روش‌های موثری است که همیشه جواب می‌دهد. از همین رو، مربیان و نویسندگان خلاق و خوش ذوق برای انتقال مفاهیمشان از این روش استفاده می‌کنند. دکتر ایوب خالدالایوب که متخصص در حوزه‌ی روانشناسی است و مهارت‌های زندگی را هم درکشورهای مختلف تدریس می‌کند در کتاب کلاه طربوش از همین روش استفاده کرده است و مهارت‌های ارتباطی و مدیریت اختلافات را در قالب داستان، آموزش داده است. 

جالب است بدانید کلاه طربوش، کلاهی استوانه‌ای به رنگ مشکی و قرمز است که دستار کوچکی به رنگ مشکی هم در پشت آن دارد و پوشیدن آن در گذشته در مصر و سوریه رواج داشته است. 

کتاب کلاه طربوش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب کلاه طربوش اثری خواندنی برای نوجوانان است. اگر دوست دارید با مهارت‌های ارتباطی در قالب داستان آشنا شوید، کتاب کلاه طربوش یک گزینه‌ی عالی برای این کار است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۰۷۳-۲-۱
تعداد صفحات۱۱۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۰۷۳-۲-۱