با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه‌ی خدایان

دانلود و خرید کتاب معجزه‌ی خدایان

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه‌ی خدایان  نوشته  اریک فون‌دانیکن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه‌ی خدایان

کتاب معجزه‌ی خدایان نوشته اریش فون دنیکن است که با ترجمه بهزاد رحمتی منتشر شده است. کتاب معجزه خدایان او در سال ۱۹۷۴ نوشته شد. این کتاب، مانند کلیه کتابهای فون دانیکن در راستای نظریه خدایان فضانورد است.

درباره کتاب معجزه‌ی خدایان

این کتاب به بررسی­‌هایی در معجزات ذکر شده در کتابهای آسمانی مانند تورات و انجیل و همچنین وقوع معجزات در زمان معاصر، از منظر نظریه فضانوردان باستانی پرداخته و با ارائه شواهد باستانی و انسان­‌شناسی سعی در توضیح آنچه معجزه، قدیس و… نامیده می‌­شوند، دارد. 

اریش آنتون پاول فون دنیکن نویسنده مشهور کتاب‌های نظریات فضانوردی باستانی و زیست فرازمینی است. اولین اثر فون دنیکن ارابه خدایان بود که پرفروش‌ترین کتاب در آلمان و آمریکا بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر (از جمله ایران) نیز چاپ این کتاب با استقبال فراوانی روبرو شد. نظریات وی در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند. او ۲۶ کتاب مختلف نوشته‌است که به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آنها در سراسر جهان بفروش رفته‌است.

خواندن کتاب معجزه‌ی خدایان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به فضای علمی و پژوهشی ادیان پیشنهاد می‌کنیم
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۲۵-۶۷-۴
تعداد صفحات۴۴۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۲۵-۶۷-۴