با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساز و کارهای مولکولی؛ عملکرد هورمون‌های گیاهی

دانلود و خرید کتاب ساز و کارهای مولکولی؛ عملکرد هورمون‌های گیاهی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساز و کارهای مولکولی؛ عملکرد هورمون‌های گیاهی  نوشته  علی‌اکبر احسانپور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ساز و کارهای مولکولی؛ عملکرد هورمون‌های گیاهی

کتاب ساز و کارهای مولکولی؛ عملکرد هورمون‌های گیاهی نوشته گروه نویسندگان یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته زیست‌شناسی این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی ساز و کارهای مولکولی؛ عملکرد هورمون‌های گیاهی یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تکمیلی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۵۰-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۳۰۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۵۰-۲