با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خودسازی

دانلود و خرید کتاب خودسازی

چگونه بهترین خودتان باشید

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خودسازی  نوشته  مهتاب علیمرادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب خودسازی

کتاب خودسازی نوشته مهتاب علیمرادی است. این کتاب به شما یاد می‌دهد این شما هستید که باید تصمیم بگیرید تغییر کنید. به خودتان قول دهید کاری جدید انجام دهید. فرقی نمی‌کند به‌دنبال شغلی بهتر باشید یا اینکه بخواهید روابطتان را با دیگران بهبود بخشید. در هر صورت، می‌خواهید به‌سمت یک زندگی بهتر پیش بروید.

درباره کتاب خودسازی

اولین قدم این است که خودتان را در بهترین وضعیت تجسم کنید و سعی کنید تمام نیروهای خود را در جهت دستیابی به آن تصویر ذهنی به‌کار گیرید.

برای دستیابی به اهدافتان باید نقاط ضعفتان را بشناسید و عادت‌های مخرب خود را حذف کنید. هرچه زودتر، باورهای محدودکننده خود را شناسایی کنید و در صدد رفع آن‌ها برآیید.

اگر بیشتر دقت کنید، متوجه می‌شوید که شما طی سال‌ها روی همه خواسته‌ها و آرزوهایتان خط بطلان کشیده‌اید و آن‌ها را نادیده گرفته‌اید. کودک درونتان مُرده است و دیگر خبری از دلخوشی‌های جذاب نیست. آیا شما نیز مانند هزاران نفر دیگر فکر می‌کنید زندگی خوب و ایده‌آل روزی با پاهای خودش، به خدمتتان می‌آید؟ اگر این‌طور فکر می‌کنید سخت در اشتباهید. منتظر آینده نباشید. همین الان آستین‌ها را بالا بزنید و زندگی خوب را خودتان بسازید.

خواندن کتاب خودسازی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند ثابت قدم به دنبال آرزو‌هایشان بروند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب خودسازی

مرحلهٔ خاتمه

در این مرحله، شما مطمئن هستید که دیگر به حالت قبلی خود بر نمی‌گردید. برای مثال، احساس می‌کنید اگر به باشگاه نروید، یک چیزی کم دارید یا خوردن غذاهای نامناسب، شما را ناراحت می‌کند.

در مرحلهٔ خاتمه، شما نیاز به زمان زیادی دارید تا یک عادت جدید را به یک رفتار همیشگی و خودکار تبدیل کنید. شاید حتی سال‌ها طول بکشد تا یک رفتار جا بیفتد.

یادتان باشد:

برای ایجاد تغییر، عجله نکنید و قدم‌به‌قدم جلو بروید. اگر به اجبار بخواهید از مرحلهٔ تأمل به نگهداری پرش کنید، به نتیجه نمی‌رسید و خیلی زود خسته و مأیوس می‌شوید. برعکس، اگر جایگاه خود را در فرآیند تغییر به‌خوبی ارزیابی کنید، قدم‌هایتان محکم‌تر و با ثبات‌تر خواهند بود.

اگر فکر می‌کنید باید خیلی سریع تغییراتی را در خود ایجاد کنید، اما رفتن از یک مرحله به مرحله دیگر برایتان سخت است، بهتر است از یک مشاور کمک بگیرید تا مطمئن شوید تغییراتی که به‌دنبال آن‌ها هستند، واقعاً اثربخش خواهند بود. این مدل تغییر، روش عالی برای ایجاد تغییر در خودتان است.

تمرین:

یکی از عادات بدتان را پیدا کنید. ببینید شما در کدام مرحله هستید؟ بعد یکی‌یکی مراحل را با صبر و پشتکار انجام دهید.

عزم‌تان را جزم کنید

اگر هر روز خود را به‌معنای واقعی زندگی و از تمام توانایی‌ها و استعدادهای خود به‌خوبی استفاده کنید، قطعاً به یک زندگی ایده‌آل دست می‌یابید. پس، این شما هستید که باید با اراده باشید و قاطعانه برای زندگی‌تان تصمیم بگیرید.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
هدف بدون برنامه‌ریزی، آرزویی بیش نیست.
کاربر ۱۱۷۸۳۴۶

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۹۱۶۷-۲-۸
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۹۱۶۷-۲-۸