با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دیدار در سوسنگرد

دانلود و خرید کتاب دیدار در سوسنگرد

نگاهی بر نقش رزمندگان اردبیل در سوسنگرد

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دیدار در سوسنگرد  نوشته  سیدسعید اطهرنیاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دیدار در سوسنگرد

سیدسعید اطهرنیاری در کتاب دیدار در سوسنگرد، نگاهی بر نقش رزمندگان اردبیل در سوسنگرد داشته است. 

درباره‌ی کتاب دیدار در سوسنگرد

کتاب دیدار در سوسنگرد نگاهی بر نقش رزمندگان اردبیل در سوسنگرد دارد. صفحات تاریخ در دوره‌ی جنگ ایران و عراق سرشار از شجاعت‌ها، دلاوری‌ها و رشادت‌های جوانان و مردمانی است که از جان گذشتند و با فداکاری قدم در راه شهادت گذاشتند. نمی‌توان به سادگی از کنار این جنگ و تمام تبعات آن گذشت. خاصه اینکه ما اسنادی نیز داریم که گواهی است بر این فداکاری‌ها و شجاعت‌های مردم. سیدسعید اطهرنیاری در کتاب دیدار در سوسنگرد با استفاده از همین اسناد به بررسی نقش رزمندگان سلحشور لشکر ۳۱ عاشورا و خاصه رزمندگان غیور اردبیل در کنار دیگر رزمندگان اسلام پرداخته است و از وظیفه‌ای که با جان و دل انجامش دادند، نوشته است. 

کتاب دیدار در سوسنگرد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به ادبیات جنگ، پایداری و دفاع مقدس از خواندن کتاب دیدار در سوسنگرد لذت می‌برند. 

بخشی از کتاب دیدار در سوسنگرد

بخش‌هایی از بیانات حضرت امام خمینی (ره) در باب سوسنگرد و...

این یک امتحانی است از شما آقایان که در دزفول و اهواز و سوسنگرد و سایر محالی که مورد تعدی کفار شده است واقع شده‌اید. این یک امتحانی است الهی برای آزمایش ما و شما. گاهی امنیت مورد آزمایش است. انسان را گاهی به ناامنی و خوف امتحان می‌کنند و گاهی به امنیت و اطمینان. گاهی به نقص در ثمرات و انفس. جوان‌ها را از انسان می‌گیرند.

برادرها را می‌گیرند و بچه‌ها و زن‌ها را به این راه امتحان می‌کنند؛ و گاهی زیاد کردن ثمرات. زیاد کردن اموال. توسعه دادن و امنیت اعطا کردن امتحان می‌کنند. بشر در امتحان واقع است. با ادعای این که من مومن هستم رها نمی‌شود. پیغمبرهای بزرگ امتحان شدند. ابراهیم خلیل- علیه‌السلام- در آن قضیه حیرت انگیز امر به این که باید اولادت را ذبح کنی، امتحان شد. پیغمبرهای بزرگ اولیای بزرگ امتحان شدند. حضرت سیدالشهدا- سلام‌الله‌علیه- امتحان شد. اولاد و احفاد او هم امتحان شدند و همه ماها هم امتحان می‌شویم؛ و همه بشر هم امتحان خواهند شد و امتحان به امنیت و دارایی و ثروت و ریاست و امثال ذلک بزرگ تر است از امتحان در نفس. اولاد و انفس.

چه بسا اشخاصی که ادعا می‌کنند که ما مومن هستیم، لکن وقتی که امتحان می‌شوند معلوم می‌شود که ما طرفدار ضعفا هستیم لکن وقتی که امتحان می‌شوند از امتحان درست درنمی‌آیند و چه اشخاصی که ادعا می‌کنند که اگر برای ما صحنه جنگ پیش بیاید پیشقدمیم و در وقت عمل از امتحان درست در نمی‌آیند. شما دزفولی‌ها و اهوازی‌ها و سوسنگردی‌ها امتحان دادید و خوب از امتحان بیرون آمدید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۱۹-۰۶-۷
دسته بندی
تعداد صفحات۱۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۱۹-۰۶-۷