مجموعه مقالات روانپزشکی

دانلود و خرید کتاب مجموعه مقالات روانپزشکی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه مقالات روانپزشکی  نوشته  الهه معماری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مجموعه مقالات روانپزشکی

کتاب مجموعه مقالات روانپزشکی نوشته  الهه معماری مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به روانپزشکی است. کتاب مجموعه مقالات روانپزشکی شامل مقالات مهم این رشته است.

درباره کتاب مجموعه مقالات روانپزشکی

مؤسسه رزیدنت‌یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مجموعه مقالات روانپزشکی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتابمجموعه مقالات روانپزشکی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مجموعه مقالات روانپزشکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتابمجموعه مقالات روانپزشکی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۶۶-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۶۶-۳