با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۷ قانون معنوی موفقیت

دانلود و خرید کتاب ۷ قانون معنوی موفقیت

راهنمایی برای تحقق اهداف و آرزوها

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۷ قانون معنوی موفقیت  نوشته  دیپاک چوپرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ۷ قانون معنوی موفقیت

میکروکتاب هفت قانون معنوی موفقیت، اثر دیپاک چوپرا، که خلاصه‌ای از کتاب اصلی است، هفت اصل مهم و کاربردی در مورد داشتن یک زندگی شاد و هدفمند را توضیح می‌دهد.

 درباره کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

 این هفت قانون آنقدر ساده و قابل درک هستند که می‌توانید در تمام دوران زندگی خود و در هر شرایطی از آن استفاده کنید. با مطالعه این میکروکتاب شما اندکی از پیچیدگی‌های ساختگی زندگی مدرن فاصله می‌گیرید و می‌توانید مدتی را به آرامش بگذرانید. آنچه در این میکروکتاب می‌خوانید را به ذهن بسپارید و در هر فعالیتی که در طول روز دارید به کار بگیرید تا موفقیت واقعی را ببینید.

 خواندن کتاب هفت قانون معنوی موفقیت رابه چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و خودیاری و رشد فردی.

 درباره دیباک چوپرا

دیپاک چوپرا نویسنده و پزشک هندی–آمریکایی است. او به دلیل دفاع و ترویج طب جایگزین (طب مکمل)، در میان مردم کشورهای جهان به شهرت زیادی رسیده است. چوپرا طی سال‌ها فعالیتش توانست در رشته پزشکی به موفقیت‌های زیادی برسد. بعد این رشته را رها کرد و با تاسیس مرکزی به نام چوپرا، که در زمینه طب بدن و روان است، فعالیت خود را ادامه داد. در حال حاضر هم با انتشار کتاب‌های مختلفی از جمله هفت قانون معنوی موفقیت، توانست بر محبوبیت خود بیفزاید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۸۸صفحه
نوع فایلEPUB