با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مروری بر حکمرانی نوآوری در کره‌ی ‌جنوبی و ترکیه

دانلود و خرید کتاب مروری بر حکمرانی نوآوری در کره‌ی ‌جنوبی و ترکیه

۴٫۴ از ۵ نظر
۴٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مروری بر حکمرانی نوآوری در کره‌ی ‌جنوبی و ترکیه  نوشته  حسین محمدخانی غیاثوند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مروری بر حکمرانی نوآوری در کره‌ی ‌جنوبی و ترکیه

کتاب مروری بر حکمرانی نوآوری در کره‌ی ‌جنوبی و ترکیه نوشته حسین محمدخانی غیاثوند و جنیف کازرونی و سعید شوال‌پور، محمد امینی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

کتاب الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد.

خواندن کتاب مروری بر حکمرانی نوآوری در کره‌ی ‌جنوبی و ترکیه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی و امنیت ملی و دفاع ملی

بخشی از کتاب مروری بر حکمرانی نوآوری در کره‌ی ‌جنوبی و ترکیه

امروزه با پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه‌ی علم و فناوری و همچنین پیچیدگی روزافزون فناوری و دنیای کسب‌وکار، انجام نوآوری و توسعه فناوری در توان فرد و یا حتی شرکت خاصی نیست و این امر مستلزم تعامل و همکاری سازمان‌ها و نهادهای مختلفی می‌باشد، به‌عبارت ‌دیگر انجام نوآوری در دنیای امروز مستلزم برقراری نوعی سیستم یا شبکه همکاری است که از آن به ‌عنوان نظام نوآوری یاد می‌شود. تغییرات فناورانه و نوآوری‌های منبعث از آن، خروجی‌های نظام نوآوری هستند. نظام نوآوری را می‌توان مجموعه‌ای از سازمان‌ها، نهادها و روابط میان آن‌ها در نظر گرفت که دارای بازیگرانی چون: دولت‌، مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی، صنایع مختلف و غیره می‌باشند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
♡☆ 나자닌 자라☆♡
۱۳۹۹/۰۸/۲۹

حرف نداشت👌🏻👌🏻💞😍🤗😊😅

°•Dina•°
۱۳۹۹/۰۹/۰۴

جالب بود👌🏻😉🌟🌟🌟🌷

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۵-۰۹-۶
تعداد صفحات۱۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۵-۰۹-۶