با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش

دانلود و خرید کتاب الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش

تئوری تا عمل پیاده‌سازی و کنترل

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش  نوشته  عباس چهاردولی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش

کتاب الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش نوشته عباس چهاردولی و روح‌الله نیک‌خواه از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه و پژوهشگاه دفاع ملی است.

اين دانشگاه و پژوهشگاه از مراکز علمی کلیدی و حساس در عرصه مسائل راهبردی اسـت که از بدو تشکیل و راه‌اندازی آن، پـس از پیـروزی انقلاب اسلامی، در صحنه آموزش مسائل دفاعی- امنیتی و متناسـب بـا اهـداف جمهـوری اسلامی در سطوح مديران عالی کشوری و لشکری پیش‌قدم بوده است. این پژوهشگاه وظیفـه اصلی خـود را آموزش فرماندهان و مديران عالی‌رتبه کشور قرار داده است.

در همین راستا بیشتر کتاب‌های منتشر شده در مرکز انتشارات راهبردی دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی در سه حوزه مدیریت راهبردی، دفاع ملی و امنیت ملی‌اند و نگاهی پژوهشی و عمقی به مسائل کشوری، منطقه‌ای و جهانی دارند.

کتاب الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش نیز یکی از کتاب‌های این انتشارات است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار پژوهشگران و متخصصان حوزه مسائل راهبردی قرار دهد.

خواندن کتاب الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی پژوهشگران، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه مسائل راهبردی و امنیت ملی و دفاع ملی

بخشی از کتاب الگوی بومی مدیریت راهبردی دانش  

دنیای مدیریت مملو از الگوها و راهبردهای تدوین شده‌ای است که هیچ گاه به مرحله اجرا نرسیده‌اند. این راهبردها در نهایت دقت تدوین و هزینه‌های زیادی برای نگارش آن‌ها صرف شده است؛ اما سرنوشت آن‌ها از این سه حالت فراتر نرفته: یا فراموش شده‌اند، یا در انتهای کشوی میز مدیران مانده‌اند ویا در بعضی مواقع برای اثبات مشروعیت واحدراهبردی سازمان‌ها برای نمایشی فریبنده با نرم افزار پاورپوینت استفاده شده‌اند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸۰-۰۴-۲
تعداد صفحات۳۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۴۸۰-۰۴-۲