قلب اطفال

دانلود و خرید کتاب قلب اطفال

کتاب جامع آمادگی آزمون بورد فوق تخصص قلب کودکان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قلب اطفال  نوشته  محمدتقی مجنون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قلب اطفال

کتاب قلب اطفال نوشته محمد تقی مجنون و گلنار مرتاض هجری و مریم نیکوفر و علی اکبر زینالو مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس قلب اطفال است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب قلب اطفال کتاب جامع آمادگی آزمون بورد فوق تخصص قلب کودکان است.

درباره کتاب قلب اطفال

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب قلب اطفال با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب قلب اطفال مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب قلب اطفال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب قلب اطفال برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۳۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۴-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۳۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۴-۱