با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
درآمدی بر مقامات سلوک از منظر قرآن و اهل بیت (ع)

دانلود و خرید کتاب درآمدی بر مقامات سلوک از منظر قرآن و اهل بیت (ع)

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درآمدی بر مقامات سلوک از منظر قرآن و اهل بیت (ع)  نوشته  حسین روحانی‌نژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب درآمدی بر مقامات سلوک از منظر قرآن و اهل بیت (ع)

درآمدی بر مقامات سلوک از منظر قرآن و اهل بیت (ع) اثر حسین روحانی‌نژاد کتابی درباره مقامات سلوک در عرفان اسلامی از منظر قرآن کریم است که در سازمان انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به چاپ رسیده است.

این پژوهشگاه دارای شخصیتی حقوقی، مستقل و در حکم نهاد عمومی، غیردولتی و غیرانتفاعی است که در قالب چهار پژوهشکده حکمت و دین‌پژوهی، نظام‌های اسلامی، فرهنگ و مطالعات اجتماعی و دانشنامه‌نگاری دینی و همچنین مرکز پژوهش‌های جوان فعالیت می‌کند.

پژوهشکده حکمت و دین‌پژوهی فرهنگ و اندیشه اسلامی مشتمل بر شش گروه علمی با عنوان‌های «معرفت‌شناسی»، «مطالعات قرآن و حدیث»، «فلسفه»، «کلام»، «عرفان» و «منطق فهم دین» است 

در راستای تحقق اهداف فوق، هر یک از گروه‌ها پس از تهیه عنوان‌های مطالعاتی اساسی و اولویت‌گذاری و تهیه پیش‌طرح و تصویب آن در شورای علمی گروه، آن را به اعضای هیئت علمی خود یا محققان عرصه دین‌پژوهی واگذار کرده و با نظارت بر روند اجرای تحقیق و تأیید نهایی، برای دسترسی عموم دانش‌پژوهان حوزه دین‌پژوهی، به چاپ و نشر می‌رسانند.

گروه عرفان در این زمینه تا کنون آثار مهمی را عرضه داشته که درآمدی بر مقامات سلوک؛ از منظر قرآن و اهل بیت (ع) نوشته پژوهشگر برجسته و و مربی گروه عرفان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، حسین روحانی‌نژاد، یکی از این آثار است.

 خواندن کتاب درآمدی بر مقامات سلوک از منظر قرآن و اهل بیت (ع) را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

 طلاب علوم دینی و همه علاقه‌مندان به عرفان اسلامی و علوم قرآنینظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۰۸-۳۶۵-۵‬‭ ‬‭‬‬
تعداد صفحات۳۰۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۰۸-۳۶۵-۵‬‭ ‬‭‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن