با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ښځه په اسلام، مسیحیت او یهودیت

دانلود و خرید کتاب ښځه په اسلام، مسیحیت او یهودیت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ښځه په اسلام، مسیحیت او یهودیت  نوشته  شریف عبدالعظیم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ښځه په اسلام، مسیحیت او یهودیت

ښځه په اسلام، مسیحیت او یهودیت  اثر دکتر عبدالعظیم محمد از پژوهشگران مشهور مسلمانِ مقیم کانادا است که مقاله‌های بسیاری در حوزه اسلام دارد. او در این کتاب نیز به یکی از مهم‌ترین مسائل اجتماعی روز، یعنی مسئله زنان پرداخته است.

درباره کتاب ښځه په اسلام، مسیحیت او یهودیت

عبدالعظیم محمد در این کتاب به‌طور خلاصه به این نکته پرداخته که نگاه اسلام به زن، با توجه به قرآن به هیچ روی با نگاه کتاب مقدس مسیحیان برابر نیست. آنچه امروز در جهان به نام اسلام می‌شناسیم، رفتار پیروان دین اسلام یا مسلمانان است که می‌تواند با اصالت دین اسلام متفاوت باشد. بنابراین از روی رفتار پیروان یک دین نمی‌توان درباره اصالت و عقیده‌های آن، اظهارنظر قطعی کرد.

در این کتاب دکتر عبدالعظیم محمد اشاره دارد که اسلام برای زن امروز پیشنهادهایی دارد: وقار، بزرگی، احترام، امنیت در همه جنبه‌ها و مراحل زندگی از تولد تا مرگ؛ پس چندان عجیب نیست که در کشوری مانند انگلستان، بیشتر کسانی که مسلمان می‌شوند، زن هستند.

خواندن کتاب ښځه په اسلام، مسیحیت او یهودیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان و پژوهشگران عرصه مطالعات زنان و جامعه‌شناسی اسلامی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۵۱۳-۰
تعداد صفحات۹۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۵۱۳-۰