با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ایران هراسی

دانلود و خرید کتاب ایران هراسی

مجموعه نشست

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایران هراسی  نوشته  دکتر سید حسن صحت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ایران هراسی

ایران‌هراسی برنامه‌ای راهبردی به‌منظور بر ساخت تهدیدی بزرگ از ایران اسلامی برای منطقه و فراتر از آن تهدیدی بزرگ برای صلح و امنیت جهانی است. استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل نظام در عرصه فرهنگی بین‌المللی و توجه به عرصه‌های نوین دیپلماسی فرهنگی یکی از راه‌های غلبه بر این وضعیت است.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به‌عنوان متولی و کارگزار دیپلماسی فرهنگی کشور و پاسدار اقتدار معنوی نظام، مسئولیت بسیار سنگینی را در ارتباط با شناخت و مدیریت چالش‌های فرهنگی فراروی نظام بر عهده دارد. در نتیجه رصد دقیق تغییر و تحولات بین‌المللی و شناسایی چالش‌های جدید و ارائه تحلیل‌های صحیح به‌منظور تدوین سیاست‌ها و برنامه‌ریزی مناسب و به‌هنگام در اولویت و دستور کار قرار گرفته است.

مرکز مطالعات راهبردی روابط فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی تلاش کرده تا با تشکیل سلسله نشست‌های علمی و تخصصی با حضور صاحب‌نظران برجسته دانشگاهی به تحلیل و بررسی این پروژه و ارائه راهکارهای عملیاتی برای برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری هدفمند در این عرصه بپردازد.

کتاب ایران‌هراسی گزارش این مجموعه نشست‌ها است که امید است مورد استفاده علاقه‌مندان، صاحب‌نظران و سیاستگذاران قرار گیرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۱۷۲۸۴۶
۱۳۹۹/۰۶/۰۱

قیمت کتاب دقیقا چند است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۷۸۷-۵
تعداد صفحات۳۷۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۷۸۷-۵