با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سرزمین، مردم و مذهب اندونزی

دانلود و خرید کتاب سرزمین، مردم و مذهب اندونزی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سرزمین، مردم و مذهب اندونزی  نوشته  جیل فورشی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سرزمین، مردم و مذهب اندونزی

کتاب سرزمین، مردم و مذهب اندونزی نوشته جیم فورشی با ترجمه سعید نیک‌گو و امیر رستم دخت منتشر شده است. این کتاب به اقلیم و آب و هوا، مجمع الجزایر آتشفشانی، خط والاس، ساحلی و آبی، مردم و زمین، مردمان، زبان‌ها، شیوه زندگی، تاریخ مجمع الجزیره اندونزی می‌پردازد. تاریخ بررسی می‌کند. 

درباره کتاب سرزمین، مردم و مذهب اندونزی

این کتاب به سرفصل‌های پیش از ورود اروپاییان، پیدایش سلسله بزرگ پادشاهی هندو ـ بودیسم، گسترش اسلام و ورود اروگاییان، استعمار می‌پردازد. همچنین جمهوری اندونزی، نظم نوین در اندونزی، پایان دوران نظم نوین، انتقال قدرت، اندیشه و مذهب در اندونزی، آنمیسم، وضعیت اجتماعی خانوادگی، مذاهب جهان، هندوییسم، هندو ـ بودیسم، اسلام، مسیحیت، عادت (رسم و رسوم)، اجداد و قدرت‌های ارواح، شیوه‌های زندگی، فکر و رفتار، رفتارهای جنسیتی، زندگی طبیعی و ماورا طبیعی، چالش‌های جدید اندیشه، دین و نظم در اندونزی از دیگر عناوین این کتاب به شمار می‌رود. این کتاب، شامل گزارش‌های فرهنگی نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اندونزی است.

خواندن کتاب سرزمین، مردم و مذهب اندونزی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به جغرافیا و تاریخ اندونزی پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۴
شابکundefined
تعداد صفحات۸۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۴