با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شناخت خدا (انگلیسی)

دانلود و خرید کتاب شناخت خدا (انگلیسی)

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شناخت خدا (انگلیسی)  نوشته  محمد جواد باهنر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شناخت خدا (انگلیسی)

شناخت خدا نوشته محمدجواد باهنر توسط توفیق محمدی به انگلیسی برگردانده شده است. این کتاب درباره راه‌های شناخت خداوند در دین اسلام سخن می‌گوید.

درباره کتاب شناخت خدا

اگرچه تقریباً تمامی مردم جامعه ایران به اصل متعالی توحید و یگانگی خداوند اعتقاد دارند ولی تصویری که آنان از «خداوند» در ذهن خود دارند ممکن است چندان دقیق نباشد. بر همین اساس این کتاب تلاش می‌کند با استناد به ‌آیات قرآنی و احادیث شریف شناخت کامل‌تری نسبت به خدا ارائه کند.

کتاب به پنج فصل تقسیم شده است. فصل اول درباره «خدا» است آنگونه که در اسلام معرفی شده است، در این فصل مفاهیمی همچون خداوند دو عالم، شناخت خدا و علوم طبیعی، اعمال خدا، صفات ایجابی و سلبی خداوند توضیح داده شده است.

فصل دوم درباره راه‌های شناخت خداست. فصل سوم نیز یگانگی خداوند در آیات قرآن کریم را بررسی می‌کند. فصل چهارم آثار فردی و اجتماعی اعتقاد به یکتاپرستی را بیان می‌کند. فصل پنجم و پایانی شامل دیدگاه‌های برخی از معلمان مدارس درباره آموزش اصول توحیدی است. 

 خواندن کتاب شناخت خدا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

زبان‌آموزان علاقه‌مند به کتاب‌های مذهبی را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۶/۰۲/۰۲
شابک۹۶۴-۴۷۲-۰۶۵-۲
تعداد صفحات۱۲۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۷۶/۰۲/۰۲
شابک۹۶۴-۴۷۲-۰۶۵-۲