فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد

دانلود و خرید کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد

مجموعه درس‌نامه همراه با سوالات آزمون‌های بورد و ارتقا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد  نوشته  آرش رنجبر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد

کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد نوشته دکتر آرش رنجبر مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد

مطالعه کتاب فیزیوپاتولوژی کلیه‌ها و انسداد برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۵۲-۶
تعداد صفحات۱۸۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۵۲-۶