کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث 2010 (ویراست دوازدهم) ؛ تنفس اثر لیلیان شولتیس برونر

دانلود و خرید کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث 2010 (ویراست دوازدهم) ؛ تنفس

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث 2010 (ویراست دوازدهم) ؛ تنفس  نوشته  لیلیان شولتیس برونر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث 2010 (ویراست دوازدهم) ؛ تنفس

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث 2010 (ویراست دوازدهم) ؛ تنفس

کتاب "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث " که با نام اصلی Nursing,surgical Suddarth`s textbook of medicine مشهور است، یک منبع جدید و معتبر در حیطه ی پرستاری داخلی است. این کتاب یکی از منابع آموزشی مهم برای دانشجویان پرستاری است که به بیان نکات مرتبط با جراحی های اندام های داخلی پرداخته است. با توجه به انبوه اطلاعات منتشر شده در خصوص رویکرد به بیماری های داخلی و زمان محدود پرستاران جهت مطالعه، در این کتاب خلاصه ای از نکات و اطلاعات کلیدی و مهم تر را گردآوری کرده ایم.

کتاب حاضر یعنی، "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث 2010 (ویراست دوازدهم) ؛ تنفس " ، نوشته ی لیلیان شولتیس شولتیس برونر و دوریس اسمیت سودارس است. دکتر محمدرضا عسگری (استادیار گروه پرستاری داخلی و جراحی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان) مدیریت تدوین و نظارت آموزشی و دکتر علیرضا ایرج پور (استادیار گروه پرستاری ویژه، ضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان) و دکتر حجت الله یوسفی (استادیار گروه پرستاری بزرگسالان، ضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان)ترجمه و تلخیص این کتاب را بر عهده دارند و از انتشارات بشری چاپ رسیده است.

فهرست مطالب شامل 5 فصل است و عناوینی زیر در آن بیان شده اند:روش های مراقبت تنفسی، اداره بیماران مبتلا به بیماری های تنفسی مزمن، اختلالات مجازی تنفسی فوقانی و تحتانی، ارزیابی عملکرد تنفس.مواردی چون سمع قفسه سینه، تبادل گازی، توراکوسکوپی، لارنژیت، آبسه ی اطراف لوزه ها، سرطان حنجره و پنومونی، در زیرمجموعه ی هر یک از این فصول ذکر شده اند. در ابتدای هر فصل، جدولی تحت عنوان فرهنگ لغت ارائه شده که شامل ترمینولوژی مباحث آن فصل می باشد. سپس کلیات آناتومیکال و فیزیولوژیکال را ذکر کرده و در آخر به بیان پاتولوژی و سیر بیماری پرداخته است.

مطالعه‌ی کتاب "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث 2010 (ویراست دوازدهم) ؛ تنفس " را برای چه کسانی پیشنهاد می کنیم:

مخاطبین این کتاب، دانشجویان کارشناس و کارشناس ارشد پرستاری هستند که از این کتاب می توانند به عنوان منبعی خلاصه و فشرده جهت بررسی مهم ترین نکات جراحی های ارگان داخلی استفاده کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
R8
۱۳۹۴/۰۶/۱۱

واقعا دستتون درد نکنه بابت این کتاب های داخلی جراجی .من دانشجوی پرستاری هستم و نیاز شدید داشتم ب فایل pdfاین مجموعه کتاب ها .لطف بزرگی کردید انشاالله نتیجه این زحمتتون رو بگیرید

دانشکده پرستاری
۱۴۰۰/۰۱/۱۰

آموزش پرستاری به روش کسر: ک= کاهش حجم اطلاعات س= ساده‌سازی اطلاعات ر= رنگ آمیزی اطلاعات شعار ما اینه: آموزش باید ساده، لذت‌بخش و کارآمد باشه! @nursing_colleg آیدی کانال تلگرام ما

Farnoosh Rasekhi
۱۳۹۶/۱۰/۲۲

چطوری باید این کتابو بخرم؟؟

hamid
۱۳۹۶/۱۲/۰۴

چجوری میشه اینو ذخیره کرد میخام بریزم رو لپ تابم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۱/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۳۰۸-۵
تعداد صفحات۳۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۱/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۳۰۸-۵