اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها

دانلود و خرید کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها  نوشته  پریسا فاضل کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها

کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها نوشته دکتر پریسا فاضل‌کیا و مریم شفاعت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها

مطالعه کتاب اختلالات ستون مهره‌ها، ارتوپدی و آسیب اندام‌ها برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۵۰-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۵۰-۲