با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آشنایی با آزمون‌های ورزشی بالینی

دانلود و خرید کتاب آشنایی با آزمون‌های ورزشی بالینی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشنایی با آزمون‌های ورزشی بالینی  نوشته  رابرت شون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آشنایی با آزمون‌های ورزشی بالینی

کتاب آشنایی با آزمون‌های ورزشی بالینی نوشته رابرت شون و توماس رابرتسون با ترجمه علیرضا پاآهو و یونس خادمی منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح ورزش را بررسی می‌کند.

درباره کتاب آشنایی با آزمون‌های ورزشی بالینی

کتاب حاضر نتیجه ۳۷سال همکاری علمی و بالینی و بررسی جنبه‌های فیزیولوژی و پاتوفیزیولوژی ورزشی در دانشگاه واشینگتن است که می‌تواند بینش لازم در زمینه پاتوفیزیولوژی اختلالات ناشی از بیماری‌های گوناگون و تغییرات ساختاری در ورزشکاران را فراهم نماید. در این کتاب سعی شده است که مطالب به گونه‌ای به رشته تحریر درآیند که خواننده به راحتی بتواند آزمون‌های ورزشی قلبی-ریوی را که بخش مهمی از ارزیابی بالینی بیماران و ورزشکاران را تشکیل می‌دهند، اجرا و تفسیر نماید. کتاب‌های ورزشی بسیار جامعی وجود دارند که چندین بار تجدید چاپ شده‌اند و معدود رساله‌هایی در زمینه آزمون ورزشی وجود دارند که عمدتاً مبتنی بر الگوشناسی هستند. اما، در این کتاب سعی شده است که به واسطه محدود کردن بحث به رویدادهای مشاهده شده در طول آزمون فزاینده ورزشی-بالینی استاندارد و ارائه اطلاعات رایج در زمینه فیزیولوژی و پاتوفیزیولوژی پاسخ¬های زیرمجموعه آن‌ها یک زیربنای پایه بنا نهاده شود. در این کتاب ضمن بهره‌گیری از حدود 1500 کنفرانس با صدها کارآموز و شرکت کننده، بینشی در رابطه با بسیاری از مفاهیم ورزشی چالش برانگیز به دست آید که کارشناسان بالینی با تجربه و مبتدی ممکن است با آن روبرو شوند و امیدواریم که این کتاب بتواند به خوانندگان در مسیر دست‌یابی به تخصص ورزشی-بالینی کمک کند.

خواندن کتاب آشنایی با آزمون‌های ورزشی بالینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ورزش و کسانی که دوست دارند زندگی پرنشاط‌‌ ‌تری داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۱۹-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۸۲-۱۹-۴