با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مواد و داروهای افزایش‌دهنده‌ی عملکرد و ذهن

دانلود و خرید کتاب مواد و داروهای افزایش‌دهنده‌ی عملکرد و ذهن

نکات مهم، اثرات و پیامدها

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مواد و داروهای افزایش‌دهنده‌ی عملکرد و ذهن  نوشته  آرون اسمیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مواد و داروهای افزایش‌دهنده‌ی عملکرد و ذهن

کتاب مواد و داروهای افزایش‌دهنده‌ی عملکرد و ذهن نوشته آرون اسمیت، باب استوارت، کیت وستبرگ و کنستانتینو استروس با ترجمه علیرضا پاآهو و سعید علی اعظم و عظیمه ایزدی منتشر شده است. این کتاب از مجموعه کتاب‌های نشر مبانی است که با هدف آموزش مفاهیم صحیح ورزش و سلامت و تندرستی برای تمام افراد جامعه تألیف شده است. این کتاب با نگاهی دقیق و صحیح داروهای استفاده شده توسط ورزشکاران را بررسی می‌کند.

درباره کتاب مواد و داروهای افزایش‌دهنده‌ی عملکرد و ذهن

امروزه طیف وسیعی از ورزشکاران، با اهداف مختلفی از جمله افزایش انرژی، چربی سوزی، تغییر ترکیب بدن، افزایش استقامت و قدرت، بهبود تمرکز و عکس العمل؛ به مصرف محصولاتی (مواد یا دارو) به منظور بهبود عملکرد جسمی و ذهنی روی می‌آورند. علیرغم تمامی تلاش‌هایی که از طرق مختلف از جمله آموزش، نظارت و اجبار، به منظور کنترل و جهت دادن مصرف این محصولات صورت می‌گیرد، همه شواهد حاکی از افزایش چشمگیر مصرف آن‌ها می‌باشد. در بسیاری از موارد، افراد از عوارض جانبی احتمالی این محصولات بر سلامتی بی اطلاع بوده و یا حتی در صورت آگاه بودن، عواملی نظیر انگیزه‌ی برتر بودن در رقابت‌ها و مسابقات باعث مصرف این محصولات خواهد شد. در این کتاب مواد و داروهای بهبود دهنده‌ی عملکرد و ذهن، و گروه‌های مختلف این محصولات، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. همچنین، با فراهم آوردن اطلاعات جامع در رابطه با میزان مصرف در بین تمامی گروه‌های ورزشکاران و اثرات آن‌ها و وضعیت قانونی بودن آن‌ها را بررسی می‌کند.

خواندن کتاب مواد و داروهای افزایش‌دهنده‌ی عملکرد و ذهن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب راهنمای مناسبی برای دانشجویان، مربیان و مدیران ورزشی، و سیاست گذاران سلامت است.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۷۸۱-۵-۵
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۷۸۱-۵-۵