گوش داخلی ۲ - ۱۳۹۹

دانلود و خرید کتاب گوش داخلی ۲ - ۱۳۹۹

مجموعه‌ای کامل از فصول، به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گوش داخلی ۲ - ۱۳۹۹  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب گوش داخلی ۲ - ۱۳۹۹

معرفی کتاب گوش داخلی ۲ (ENT): مجموعه‌ای کامل از فصول منتخب به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی

کتاب " گوش داخلی 2 (ENT) "مجموعه‌ای کامل از فصول منتخب به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است. در کتاب حاضر سعی شده است علاوه بر ترجمه صحیح، سلیس و روان، حفظ ساختار اصلی متن کتاب و خلاصه کردن منطقی متن کتاب، طبقه‌بندی مناسب مطالب برای جلوگیری از آشفتگی ذهن مطالعه کننده نیز انجام شود. همچنین عکس‌ها، الگوریتم‌ها و جداول مهم کتاب نیز در جایی که به فهم مطلب کمک می‌کند، در کنار متن قرار گرفته است. به علاوه در کنار متن اصلی کتاب، تست های مربوط به هر فصل که در سال‌های اخیر در امتحان‌های ارتقا و بورد مورد سوال قرار گرفته است نیز با پاسخ تشریحی گنجانده شده است.

کتاب حاضر یعنی، " گوش داخلی ۲ (ENT) " ، توسط دکتر فاطمه شجاع صفت (بورد تخصصی گوش، حلق و بینی و جراح سر و گردن) ترجمه و تلخیص شده و توسط انتشارات رزیدنت یار به چاپ رسیده است.

این کتاب ابتدا درسنامه‌ی مختصری از نکات کلیدی سرفصل مدنظر ارائه کرده است و سپس تست‌ها را بصورت موضوعی طبقه‌بندی کرده است. پس از هر سوال ابتدا نکات مهم موجود در آن تست ذکر شده و سپس پاسخ تشریحی آن نوشته شده است. از جمله مهم‌ترین عناوینی که مطابق آن‌ها تست طرح شده است: بیماری‌های سیستمیک و تظاهرات درد گوش، کاهش شنوایی در بالغین و افراد مسن، علل ژنتیکی بیماری‌های شنوایی، کاهش شنوایی ارثی، اساس مولکولی و آسیب شناسی بیماری‌های گوش.

مطالعه‌ی کتاب " گوش داخلی ۲ (ENT)" را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

مخاطبین این کتاب متخصصین و دستیاران گوش حلق و بینی هستند که داوطلب شرکت در آزمون ارتقا و بورد هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۸-۹
تعداد صفحات۲۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۴۵۰-۸-۹