با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش

دانلود و خرید کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش  نوشته  دن ریمینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش

کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش، اثر پروفسور دن ریمینی واژه نامه تخصصی در زمینه مفاهیم و اصطلاحات رایج در حوزه تحقیق و پژوهش است. 

پروفسور مرتضی کوکبی استاد گروه علم اطلاعات و دانش‌شناسی دانشگاه شهید چمران کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش را به فارسی برگرانده است.

درباره‌ی کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش

کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش، واژه نامه تخصصی در زمینه مفاهیم و اصطلاحات رایج در حوزه تحقیق و پژوهش است. دن ریمینی علاوه بر ایجاد یک واژه نامه تخصصی پژوهشی، به مفاهیم پیرامون اطلاعات و اصطلاحات نیز پرداخته است. چرا که نمی‌توان مرز مشخصی میان آن چیزی که مستقیما با خود پژوهش کار دارد و چیزی که به آن مرتبط نیست، پیدا کرد. بنابراین در کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش علاوه بر معانی واژگان، با مفاهیم و اصطلاحاتی که به خودی خود به پیشبرد جریان پژوهش کمک می‌کنند نیز، آشنا می‌شویم.

کتاب واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

واژه‌نامه‌ی مفهوم‌ها و موضوع‌های پژوهش برای تمام کسانی که در زمینه‌های مختلف پژوهشی مشغول به فعالیت هستند،کتابی کاربردی و مفید است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۷
شابک۹۷۱-۶۰۰-۷۱۸۷-۱۴-۲
تعداد صفحات۲۴۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۷
شابک۹۷۱-۶۰۰-۷۱۸۷-۱۴-۲