با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر

دانلود و خرید کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر

سم، بوی بد، سنبله، خار، دام، گیاهان گوشت‌خوار و خیلی چیزهای دیگرش

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر  نوشته  آنا کِلِی بورنه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر

کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر، نوشته‌ی آنا کلی‌بورنه درباره‌ی سم، بوی بد، سنبله، خار، دام، گیاهان گوشت‌خوار و خیلی چیزهای دیگرش است. 

کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر با ترجمه هدیه اصغرپور، هرچیزی که باید درباره‌ی گیاهان بدانید را به شما می‌گوید.

درباره‌ی کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر

علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر درباره‌ی گیاهانی صحبت می‌کند که آن‌ها را نمی‌شناسیم. گیاهانی که می‌توانند خطرناک و سمی باشند. شاید برایتان عجیب به نظر برسد که چطور یک گیاه می‌تواند چنین کارهایی بکند، اما واقعیت این است که در کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر چیزهایی درباره‌ی گیاهان یاد می‌گیریم که مغزمان را منفجر می‌کند. یک گیاه می‌توانند حسابی ترسناک باشند. اگر دوست دارید درباره‌ی سم، بوی بد، سنبله، خار، دام، گیاهان گوشت‌خوار و خیلی چیزهای دیگرش بدانید، کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر را بردارید و ورق بزنید. 

کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر از سری مجموعه‌ی علوم ترسناک و چندش‌آور است. مجموعه‌ی علمی جذابی که نوجوانان را جذب خود می‌کند و مفاهیم علمی را با زبانی ساه، گاهی طنز و بسیار جذاب بیان می‌کند.

کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر برای تمام نوجوانانی که به دنبال ماجراجویی‌های جذاب علمی در گیاهان هستند جذاب و خواندنی است.

بخشی از کتاب علوم چندش آور و ترسناک؛ گیاهان مرگ‌بار و موجودات سبز ناخوشایند دیگر

بیشتر گیاهان بی‎ضرر به‌نظر می‌رسند چون نمی‌توانند شما را دنبال کنند، گیر بیندازند یا بخورند. ولی درواقع گیاهان اسرار وحشتناکی دارند. بعضی از گیاهان، همسایه‌هایشان را خفه می‌کنند یا حشرات را گیر می‌اندازند و بعضی دیگر منتظر می‌مانند تا شما را مسموم کنند، نیشتان بزنند، لعابی لزج رویتان پرت کنند یا خانه‌تان را احاطه و تخریب کنند. مراقب باشید ـ گیاهان دارند می‌آیند!

ما انسان‌ها فکر می‌کنیم حاکم زمین هستیم، ولی درواقع کره‍‌ی زمین دنیای گیاهان است. نسبت وزن گیاهان روی زمین به وزن حیوانات آن ۱۰۰۰ به ۱ است!

بیحرکت بودن گیاهان به این معناست که نمی‌توانند از خطر فرار کنند. آنها همیشه در معرض خطر خورده شدن، له شدن یا بریده شدن هستند. بنابراین گیاهان اسلحه‌های مختلفی برای دفاع از خودشان دارند ـ از سم‌های کشنده و پاشیدن دردناک زهر تا خارهای بزرگی که به تیزی تیغ‌اند. بعضی از گیاهان حتی از این هم فراتر می‌روند و حیوانات را می‌گیرند و می‌خورند!

فهرست

 • سبز، رشدکننده و مرگبار! 
 • داستان‌های وحشتناک 
 • سم کشنده 
 • نیش‌زننده و زخم‌کننده 
 • پاشنده و ترشح‌کننده 
 • خفه‌کننده‌های ترسناک 
 • حمله‌کننده‌ها به پوست 
 • ترفندهای هوشمندانه 
 • گوشتخوارها 
 • لعاب چندش‌آور و مرگبار 
 • گیاهان پرزور 
 • بو چیست؟ 
 • اصلا بد نیست
 • واژه‌نامه


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۳۶۵-۶۸-۶
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۳۶۵-۶۸-۶