با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ضد روش اثر احمد محمدپور

دانلود و خرید کتاب ضد روش

زمینه‌‌های فلسفی و رویه‌‌های عملی در روش‌‌شناسی کیفی

۳٫۸ از ۱۶ نظر
۳٫۸ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ضد روش  نوشته  احمد محمدپور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ضد روش

کتاب ضد روش نوشته احمد محمدپور است. این کتاب یکی آثار نشر لوگوس است. نشر لوگوس در راستای مسئولیتی که برای خود در جهت تعمیق روش‌های پژوهش دارد اقدام به نوشتن آثار متنوعی کرده است.

 درباره کتاب ضد روش

چه چیزی یک روش را کمی، کیفی یا ترکیبی می‌‌سازد؟ کمیت و کیفیت را در روش تحقیق چگونه می‌‌توان تعریف یا ارزیابی کرد؟ محمدپور در این کتاب سه هدف عمده را دنبال می‌‌کند: یک، روش‌‌شناسی کیفی را در مضمون تاریخ تکامل فلسفی و پارادایمی روش در علوم اجتماعی قرار می‌دهد و به این ترتیب امتداد تاریخی و نظری این جریان روش‌‌شناختی را روشن‌‌تر می‌سازد. دو، با اتخاذ موضعی رابطه‌گرا، بر گسست‌‌ناپذیری نسبت بین روش و فلسفه در فرآیند تحقیق کیفی تأکید کرده، اهمیت و حساسیت چنین نگاهی را به محققان یادآور می‌شود. سه، با رد تلقی تقلیل‌گرایانه و نگاه ساده‌‌انگارانه به روش کیفی، تنوع و چندگانگی انواع و ابعاد این شیوه پژوهشی را، اعم از طرح‌‌های پژوهش، رویه‌‌های گردآوری و تحلیل داده‌‌ها، شیوه‌‌های نمونه‌‌گیری و راهبردهای اعتبارسنجی، به تصویر می‌‌کشد. 

خواندن کتاب ضد روش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب ضد روش راهنمایی است جامع، کاربردی و مفید برای علاقه‌‌مندان به مباحث روش‌‌شناختی و به ویژه برای محققان کیفی در مقاطع ارشد و دکتری.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
narges bashiri
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

کتاب در خصوص معرفی تخصصی و دقیق روش های تحقیق کمی و کیفی است و یکی از کتب مرجع در این حوزه است. مطالعه اش را به کنش گران حرفه ای در حوزه جامعه شناسی پیشنهاد میکنم.

کاربر ۲۷۲۷۶۵۶
۱۴۰۰/۰۱/۰۳

کتاب الکترونیکی آموزشی مناسب است برای هر دوره از تحصیل . عالیه امتحان کنید خوبه ،

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۸۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۳
شابک۹۷۸۶۰۰۹۹۶۳۳۳۱
تعداد صفحات۶۸۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۳
شابک۹۷۸۶۰۰۹۹۶۳۳۳۱