با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
میلیاردرها به شما چه می گویند؟

دانلود و خرید کتاب میلیاردرها به شما چه می گویند؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب میلیاردرها به شما چه می گویند؟  نوشته  مرتضی ایمانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب میلیاردرها به شما چه می گویند؟

کتاب میلیاردرها به شما چه می گویند؟ نوشته مرتضی ایمانی است. میلیاردرها به شما چه می گویند؟ کتابی است حاوی مطالب انگیزشی، سخنان و نقل قول ها، شکست‌ها و پیروزی‌ها و زندگینامه میلیاردرهای جهان و افراد موفق که به صورت ترجمه جمع‌آوری و گردآوری شده است.

درباره کتاب میلیاردرها به شما چه می گویند؟

هدف از این کتاب ایجاد انگیزه، امید، مثبت اندیشی و علاقه‌مند شدن به مطالعه در افراد جامعه است. این کتاب به خواننده جوان کمک می‌کند بتواند راهی که سال‌ها قبل میلیاردهای جهان رفته‌اند را بشناسد و در آن مسیر قدم بردارد. کتاب میلیاردرها به شما چه می گویند؟ برای خواننده‌ای که آگاه باشد راهنمای ثروت است.

خواندن کتاب میلیاردرها به شما چه می گویند؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و زندگینامه پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب میلیاردرها به شما چه می گویند؟

‌وارن بافت چگونه ثروتمند شد؟

دوران کودکی:

پدرش هاوارد بافت تاجر و سیاستمدار بود. بافت دومین فرزند از سه فرزند و تنها فرزند پسر خانواده است. او در کودکی در زمینه‌ی پول و تجارت استعداد شگفت انگیزی از خود نشان داد. سوابق و توانایی‌هایش در محاسبه‌ی دقیق اعداد در ذهن خود، هنوز هم همکاران تجاری‌اش را متحیر می‌کند. در 6 سالگی، شش جعبه‌ی کوکا کولا به قیمت ۲۵ سنت از مغازه‌ی پدر بزرگش خرید و هر بطری را به ازای یک سکه‌ی پنج سنتی فروخت؛ در حالی که کودکان هم سن و سال او بر روی چمن لی لی و بولینگ بازی می‌کردند. وارن تحصیلات خود را در دبستان رز هیل در اوماها آغاز کرد.

مهاجرت به واشنگتن دی سی:

در سال 1942 پدرش در انتخابات کنگره آمریکا انتخاب شد و به همین منظور وارن به همراه خانواده به واشنگتن دی سی نقل مکان کردند و وی دوران راهنمایی خود را در مدرسه آلیس دیل گذراند. در سال ۱۹۴۷ در ۱۷ سالگی از دبیرستان وودرو ویلسون در واشنگتن D.C فارغ التحصیل شد. در دوران دانش‌آموزی‌اش ۵۰۰ دلار روزنامه توزیع کرد. ( این مقدار در حال حاضر معادل ده‌ها هزار دلار است)

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۷۲-۲۸-۳‬
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۸۷۲-۲۸-۳‬