با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سازماندهی مواد ۱: اصول فهرست‌نویسی توصیفی

دانلود و خرید کتاب سازماندهی مواد ۱: اصول فهرست‌نویسی توصیفی

رشته کتابداری و اطلاع رسانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سازماندهی مواد ۱: اصول فهرست‌نویسی توصیفی  نوشته  مهری شهبازی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سازماندهی مواد ۱: اصول فهرست‌نویسی توصیفی

کتاب سازماندهی مواد ۱: اصول فهرست‌نویسی توصیفی نوشته مهری شهبازی و ملیحه نیک کار یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته کتابداری و اطلاع رسانی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی سازماندهی مواد ۱: اصول فهرست‌نویسی توصیفی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته کتابداری و اطلاع رسانی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۸۰۷-۸
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۸۰۷-۸