با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برگزیده و شرح تاریخ جهانگشای جوینی

دانلود و خرید کتاب برگزیده و شرح تاریخ جهانگشای جوینی

کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برگزیده و شرح تاریخ جهانگشای جوینی  نوشته  مجید سرمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برگزیده و شرح تاریخ جهانگشای جوینی

کتاب برگزیده و شرح تاریخ جهانگشای جوینی نوشته مجید سرمدی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته زبان و ادبیات فارسی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی برگزیده و شرح تاریخ جهانگشای جوینی هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۲۱۶۶۵۷ سلام وتشکر
۱۳۹۹/۰۶/۲۸

سلام واحترام کتاب بسیار ارزنده ومفیدی است بخشی از تاریخ ماست که با آداب و رسوم دوره مغول آشنایی نسبی پیدا می کنیم اگر برای دانشجویان نمونه سوال هم به اشتراک گذاشته شود بهتر است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۹۵۰-۴
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۹۵۰-۴