با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مبانی پردازش سیگنال گفتار اثر سعید آیت

دانلود و خرید کتاب مبانی پردازش سیگنال گفتار

رشته مهندسی کامپیوتر

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی پردازش سیگنال گفتار  نوشته  سعید آیت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مبانی پردازش سیگنال گفتار

کتاب مبانی پردازش سیگنال گفتار نوشته سعید آیت یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته مهندسی کامپیوتر این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی مبانی پردازش سیگنال گفتار هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته مهندسی کامپیوتر است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۰۱۳۸۶۶
۱۳۹۹/۰۴/۰۶

اصلا بدرد نمیخوره. اگر که با آقای دکتر آیت این درس رو دارین برید تو اینترنت و خلاصه این درس رو پیدا کنید و بخونید. همش فرمول های ریاضی و حفظی و غیر عملی. بدرد الغ های حمل کننده کتاب میخوره که فقط

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۴۹۱-۹
تعداد صفحات۲۶۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۱۲/۰۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۴۹۱-۹