با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حوزه باید انقلابی بماند

دانلود و خرید کتاب حوزه باید انقلابی بماند

متن و تحلیل بیانات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) در جمع « نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم» در اسفند ۹۴

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حوزه باید انقلابی بماند  نوشته  محمدرضا شیروانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حوزه باید انقلابی بماند

در کتاب حوزه باید انقلابی بماند، متن و تحلیل بیانات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) در ۲۵ اسفند ۹۴ در جمع «نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم» به اضافه سخنرانی مهم ایشان در سال ۱۳۷۹ در حوزه علمیه قم را می‌خوانید.

این سخنرانی به همّت محمدرضا فلاح شیروانی و در انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است.

خواندن کتاب حوزه باید انقلابی بماند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

طلاب حوزه علمیه، دانشجویان و علاقه‌مندان به نظرات و اندیشه‌های رهبر انقلاب

 بخشی از کتاب حوزه باید انقلابی بماند

انقلاب اسلامی در نگاه امام و رهبری بالاترین سطح بندگی خداوند متعال و غنی‌ترین گونهٔ زندگی اسلامی و انسانی است. انقلاب اسلامی مظهر اعلای زندگی توحیدی و نفی طاغوت و شرکای الهی و میدان بسط توحید در جان‌ها و جوامع بشری است. در این نگاه انقلاب اسلامی یک رستاخیز بزرگ انسانی اجتماعی و آغاز عصر جدیدی برای بشر است.

«با انقلاب اسلامی در ایران و با تشکیل نظام اسلامی در این نقطهٔ از عالم و با مبارزات طولانی‌یی که ملت ما پشت سر رهبر عظیم‌الشّأنش، برای حفاظت از انقلاب و اسلام انجام داد، عصر جدیدی با خصوصیاتی متمایز با دوران قبل، در عالم به وجود آمد. قدرت‌های مادّی دنیا، چه بخواهند و چه نخواهند؛ امریکا چه بخواهد و چه نخواهد، این دوران در دنیا آغاز شده و پیش هم رفته است و تأثیرات این عصر جدید، روی ملت‌ها و دولت‌های ضعیف و نیز روی دولت‌های قوی و ابرقدرت‌ها محسوس است.»(آیت‌الله خامنه‌ای، بیانات در مراسم اولین سالگرد رحلت امام خمینی ره، ۶۹/۳/۱۴)

«مسئله این نیست که ما چند شرابخانه را در مملکتمان بستیم و نگذاشتیم فلان منکر انجام بگیرد؛ این‌ها ظواهر کار و پدیدارهای قضیه است؛ عمق کار خیلی از این‌ها بیشتر است. به برکت قیام این مرد، دنیا و ایران تکان خورد.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۳۹-۰
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۱۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۲۰۰-۳۹-۰