اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲

دانلود و خرید کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲

مجموعه درس‌نامه به انضمام سوالات آزمون بورد تخصصی سال ۱۳۹۸

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲  نوشته  آرش رنجبر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲

کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲ نوشته آٰش رنجبر صفت مجموعه‌ای کامل از درس‌نامه به انضمام سوالات آزمون بورد تخصصی سال ۱۳۹۸ این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲ شامل خلاصه درس و مجموعه به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲

مؤسسه رزیدنت‌یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب بیماری‌های اسکلتی عضلانی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب اطفال ۲ ـ‌ شماره ۱۲ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۳۶-۶
تعداد صفحات۲۳۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۳۶-۶