اطفال ۱ - شماره ۱۱

دانلود و خرید کتاب اطفال ۱ - شماره ۱۱

مجموعه درس‌نامه به انضمام سوالات آزمون بورد تخصصی سال ۱۳۹۸

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اطفال ۱ - شماره ۱۱  نوشته  آرش رنجبر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اطفال ۱ - شماره ۱۱

کتاب اطفال ۱ ـ‌ شماره ۱۱ نوشته فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از درس‌نامه به انضمام سوالات آزمون بورد تخصصی سال ۱۳۹۸ این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب اطفال ۱ ـ‌ شماره ۱۱ شامل خلاصه درس و مجموعه به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب اطفال ۱ ـ‌ شماره ۱۱

مؤسسه رزیدنت‌یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اطفال ۱ ـ‌ شماره ۱۱ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب بیماری‌های اسکلتی عضلانی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اطفال ۱ ـ‌ شماره ۱۱ را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب اطفال ۱ ـ‌ شماره ۱۱ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲-۶۸۷۴-۳۶-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۲۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲-۶۸۷۴-۳۶-۶