بیماری‌های وستیبولار

دانلود و خرید کتاب بیماری‌های وستیبولار

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی سال ۱۳۹۸

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیماری‌های وستیبولار  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیماری‌های وستیبولار

کتاب بیماری‌های وستیبولار نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس بیماری‌های وستیبولار است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب بیماری‌های وستیبولار شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی سال ۱۳۹۸ است.

درباره کتاب بیماری‌های وستیبولار

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب بیماری‌های وستیبولار با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب بیماری‌های وستیبولار مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب بیماری‌های وستیبولار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب بیماری‌های وستیبولار برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۵۶۱۱-۹-۶
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۹۵۶۱۱-۹-۶