با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهبی که فراری اش را فروخت

دانلود و خرید کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

حکایتی جالب درباره تحقق رؤیاها

۴٫۴ از ۱۰ نظر
۴٫۴ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهبی که فراری اش را فروخت  نوشته  رابین شارما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب راهبی که فراری اش را فروخت

کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت (The Monk Who Sold His Ferrari) اثر رابین اس. شارما یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی است. محسن صبوری این کتاب را به زبان فارسی ترجمه کرده است.

درباره کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

رابین اس. شارما در کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، داستان وکیل مشهوری به نام جولیان منتل را روایت می‌کند که در زمینه کاری خود بسیار موفق است اما خلائی عمیق بر درونش سایه افکنده است. کتاب پیش‌رو در قالب مکالمه میان دو دوست مطرح می‌شود و زمینه ارتقا معنوی را در افراد فراهم می‌آورد. کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت، الهام‌بخش بسیاری از مردم در سراسر جهان بوده است . به افزایش تجربه‌های مثبت درونی و همچنین رشد معنا و هدف زندگی بسیاری شده است.

کتاب راهبی که فراری اش را فروخت در سال ۱۹۹۹ برای اولین بار منتشر شد. در این کتاب رابین شارما سخنران انگیزشی تجربه‌های خودش را از رها کردن شغلش به عنوان یک وکیل در سن ۲۵ سالگی برای به دست آوردن زندگی متفاوت تر بیان می‌کند. 

این کتاب تا به حال به ۲۴ زبان زنده دنیا ترجمه شده و تبیدل به پرفروش‌ترین کتابی در دنیا شده که درباره سوال‌های مهم بشر درباره سه موضوع سرزندگی، شادی و صلح درونی صحبت می‌کند. 

۶ درس مهمی که این کتاب به ما می‌دهد، عبارت است از: 

- افکار لذت‌بخش را توسعه بده

- ماموریت و رسالت شخصی خودت را دنبال کن

- نظم شخصیت را پیدا کن و شجاعانه عمل کن

- به زمان به عنوان ارزشمندترین سرمایه زندگیت نگاه کن

- به روابط اجتماعیت اهمیت بده

- در لحظه زندگی کن و از هر لحظه‌ای استفاده ببر


خواندن کتاب صوتی راهبی که فراری‌اش را فروخت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت را به افرادی که به دنبال خوشبختی، سرزندگی، شادی و آرامش درونی هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت

به گونه‌ای عمل کن که انگار شکست خوردن غیرممکن و موفقیت حتمی است. هر فکری درباره‌ی نرسیدن به اهدافت را، چه مادی و چه معنوی، پس بزن. شجاع باش و برای کار روی تخیلاتت مرزی قائل نشو. هرگز اسیر گذشته نباش. آینده‌ات را معماری کن. هرگز یک جور نخواهی بود.

همین طور که شهر بیدار و روز شکفته می‌شد، اولین نشانه‌های خستگی در چهره‌ی دوستم با عمر نامحدودش، بعد از گذراندن شبی که دانشش را در اختیار شاگرد مشتاقش گذاشته بود، نمایان شد. از توانایی جولیان متحیر شده بودم، از انرژی نامحدود و اشتیاق بی‌پایانش. پای حرفش ایستاده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
کاربر ۱۴۲۲۵۳۱
۱۳۹۹/۰۱/۲۷

عااااااااالی کتابی که همه باید بخونن

Reyhaneh Kermanshahi
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

این کتاب تحول عظیمی در زندگیتون بوجود میاره، اگر سر سریع نخونید و رد شید، حتما نوت برداری کنید، توصیه میکنم بی شک ترجمه محسن صبوری این کتاب رو بخونید، بقیه ترجمه ها ابدا به روانی و قشنگی این ترجمه

- بیشتر
Fateme Rad
۱۳۹۹/۱۰/۰۵

چقدر این ترجمش خوب بوووووود

maahi
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

عالی عالی💯

ghasem
۱۳۹۹/۱۲/۱۲

این کتاب در زمینه توسعه فردی بسیار مفیده و تقریبا چکیده ای از صفاتی که انسان باید برای یک زندگی خوب داشته باشه رو درقالب یک داستان در خودش جای داده خواندن این کتاب رو به همه کسانس در زمینه توسعه

- بیشتر
Mina
۱۳۹۹/۰۲/۲۴

تو بینهایت طاقچه بیاد

نيكدان
۱۳۹۹/۰۱/۲۷

اولاش یکم شاید زیاده گویی داشته باشه ولی بعدش خوب میشه من از کتابراه که طرح رایگان گذاشته بود خریدم خیلی خوشم اومد نسخه اورجینالشم خریدم

lale shafiee
۱۳۹۹/۰۹/۱۱

تغییر راه و رسم زندگی

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۸)
هر چی اتفاق میفته دلیل داره. هر حادثه‌ای هدفی داره و هر مانعی درسی برای آموختن. من یاد گرفتم که شکست، چه می‌خواد شخصی، کاری یا حتی از نوع روحی باشه، برای شکوفایی ضروریه. باعث رشد درونی میشه و انبوهی از پاداش‌های روانی رو به دنبال داره. هیچ وقت افسوس گذشته رو نخور، بلکه قبولش کن همون طورکه یک معلم این شکلیه.
senoramod
اگر می‌خواهی کامل‌ترین زندگی رو داشته باشی، مراقب افکارت باش! همان طور که مراقب قیمتی‌ترین اشیاء خودت هستی. سخت تلاش کن تا همه آشوب‌های درونی خودت رو حذف کنی. پاداش این کار بسیار نفیسه.»
lale shafiee
علاقه‌ات باید به نحوی در جهت خدمت‌رسانی یا رشد زندگی دیگران باشه. ویکتور فرانکل حتی ظریف‌تر از من نوشته: موفقیت، همچون سعادت، دنبال‌شدنی نیست، بلکه خودش میاد؛ و این تنها به عنوان نتیجه جانبی و ناخواسته وقف افراد، نسبت به انگیزه‌ای بزرگتر از خود آنان، محقق میشه. هر وقت متوجه علاقه زندگیت شدی، دنیای تو زنده خواهد شد. هر روز صبح با اندوخته بی‌پایان انرژی و اشتیاق از خواب بیدار میشی. همه افکارت بر روی هدف مشخص، متمرکز میشه. وقت هدر دادن زمان رو نداری. در نتیجه قدرت ذهنی ارزشمند با افکار بی‌اهمیت هدر نمیره. خود به خود عادات نگرانی رو حذف می‌کنی و به مراتب مؤثرتر و پربارتر میشی. به طور قابل توجهی از اعماق وجودت احساس تعادل درونی می‌کنی انگار برای فهم مأموریت، هدایت شدی.»
Fatemeh.V.Younesi
رامان می‌گفت که وقتی متولد میشیم، ما گریه می‌کنیم در حالی که دنیا لذت می‌بره.» جولیان می‌گفت که باید طوری زندگی کنیم که وقتی می‌میریم، دنیا گریه کنه در حالی که ما لذت می‌بریم.
فرحناز
وقتی که خودت رو وقف تحول دنیای درونت کنی، خیلی زود زندگی از یک حالت روزمرگی به مرحله خارق‌العادگی می‌رسه.»
امین
«می‌توانم» شما مهم‌تر از «ضریب هوشی» شماست.
najmeh
«خدمت‌کردن! هیچ اهمیتی نداره که خانه‌ات چقدر بزرگه یا کدام ماشین لاکچری رو داری. تنها چیزی که در آخر عمر می‌تونی با خودت ببری، وجدانه. به وجدانت گوش کن. بذار ارشادت کنه. وجدان می‌دونه چی درسته. وجدان بهت میگه که ندای تو در زندگی، به نحوی، نهایتاً خدمت ایثارگرانه به دیگرانه.
Fatemeh.V.Younesi
قطعاً مسئول سرنوشت خود هستیم. وظیفه‌ای که به گردن ما گذاشته شده، فراتر از طاقت ما نیست. درد و رنجی که می‌کشیم، فراتر از تحمل ما نیست. تا زمانی که به آرمان خود ایمان داریم و اراده شکست‌ناپذیری برای پیروزی در وجود ماست، کامیابی از ما دریغ نمی‌شود.
lale shafiee
«یه جورایی. برای پیشرفت چشمگیر در کیفیت زندگی، باید یک نگاه جدید از علت بودنت روی کره زمین داشته باشی. باید بفهمی که همان طور با هیچی به دنیا اومدی با هیچی هم از دنیا میری. در این صورت، تنها یک دلیل حقیقی برای اینجا بودنت وجود داره.» «چه دلیلی؟» جولیان پاسخ داد: «این‌که کمک خودت رو به دیگران بدی و به صورت معناداری کمک کنی.
lale shafiee
کیفیت زندگی تو در نهایت از کیفیت خدمت‌رسانی تو ناشی می‌شود.
Fatemeh.V.Younesi

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۲-۸۵-۸
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۲-۸۵-۸