با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بهشت برین حقیقت دارد

دانلود و خرید کتاب بهشت برین حقیقت دارد

سفر یک جراح مغز و اعصاب به زندگی پس از مرگ

۲٫۷ از ۹ نظر
۲٫۷ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بهشت برین حقیقت دارد  نوشته  ایبن الکساندر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بهشت برین حقیقت دارد

کتابچه بهشت برین حقیقت دارد چکیده‌ای از مهم‌ترین مطالب کتاب بهشت برین حقیقت دارد اثر ایبِن اَلِکساندِر است.

ایبِن اَلِکساندِر یک جراح مغز و اعصاب است که به زندگی پس از مرگ، سفر می‌کند.

درباره کتاب بهشت برین حقیقت دارد

از زمان آغازِ ثبتِ تاریخ، انسان‌ها به دنبال کشف منبع الهی بوده و معنی آگاهی و واقعیت را به پرسش کشیده‌اند. کتاب بهشت برین حقیقت دارد، شرحی شگفت‌انگیز از سفر دکتر ایبِن الکساندر به زندگی پس از مرگ و پاسخ‌هایی است که او در طول مسیر یافته است پاسخ‌هایی که زندگی‌ او را تغییر داد.

این تجربه به صورت مداوم، دیدگاه‌های علمی و معنوی دکتر ایبِن الکساندر را عوض کرده و اولویت‌های زندگی‌اش را تغییر داده است. در حالی که الکساندر در کما بود و مغزش از کار افتاده بود، آگاهیِ او به یک سفر معنوی رفت که او را مستقیماً به حضور خداوند برد. الکساندر که خود جراح اعصاب بود و درکی علمی و عمیق در مورد چگونگیِ کارکردِ مغز داشت، پس از تجربه‌ی نزدیک به مرگش، دیدگاه علمی و معنوی‌اش درمورد زندگی را کاملاً تغییر داد.

سفر الکساندر به زندگیِ پس از مرگ، ‌زندگی او را در مسیر جدیدی قرار داده و الهام‌بخش او در نوشتن کتاب بوده است.

او می‌گوید مأموریتش در زندگی این است که سه واقعیتِ اساسی‌ای را که از تجربه‌ی پس از مرگش آموخته با دیگران به اشتراک بگذارد: هدیه‌ی خداوند عشقی بی‌قید و شرط است، همه‌ی ما ذاتاً به جهانی بی‌پایان متصل هستیم و اعتقاد، نیروی قدرتمندی برای بهبودی و خوشحالی است.

از زمان نشر کتاب بهشت برین حقیقت دارد در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲، این کتاب به صورت گسترده‌ای در سرتا‌سر دنیا مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. این کتاب از زمان انتشار،‌ تقریباً ۶ ماه در لیست پرفروش‌ترین‌های مجله‌ی نیویورک‌تایمز قرار داشت.

خواندن کتابچه بهشت برین حقیقت دارد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید درباره عوالم پس از مرگ و چگونگی ادامه حیات در دنیای دیگر بشتر بدانید، خواندن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
negara
۱۳۹۹/۰۶/۱۹

جالب بود👌

ÁTRIN
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

ببینید عزیزان، ناچارم یه شفاف سازی در مورد این کتاب براتون داشته باشم و اونم اینه که مترجم محترم فقط جملات را به فارسی برگردان کرده اند. و به عقیده من اگر مقداری تلاش در جهت تفهیم و روشن سازی

- بیشتر
کاربر ۲۰۵۳۰۳۹
۱۳۹۹/۱۰/۰۷

به نظرم مفهوم ومحتوای کتاب مبهم بود توضیح صریحی که من مبخواستم توش نبود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۳۱صفحه
نوع فایلEPUB