با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کلیات جغرافیا اثر گروه مولفان

دانلود و خرید کتاب کلیات جغرافیا

با تاکید بر جغرافیای ایران؛ رشته تاریخ

۳٫۹ از ۷ نظر
۳٫۹ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیات جغرافیا  نوشته  گروه مولفان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلیات جغرافیا

کتاب کلیات جغرافیا نوشته گروه مولفان پیام‌نور  یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته تاریخ این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی کلیات جغرافیا هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته تاریخ است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
farzad fakham
۱۴۰۰/۱۲/۰۱

کتابی است عالی بانوشتاری دقیق وروان ومستند وبااطلاعاعاتی کاملا آکادمیک که مقدمه ای است قابل وثوق ومطمئن برای یادگیری وآموزش علم جغرافیا

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۹۷۳-۰
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۹۷۳-۰