با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پا برای لگد زدن نیست

دانلود و خرید کتاب پا برای لگد زدن نیست

۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پا برای لگد زدن نیست  نوشته  الیزابت وردیک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پا برای لگد زدن نیست

کتاب پا برای لگد زدن نیست نوشته الیزابت وردیک با ترجمه فاطمه سادات صالحی ریحانی منتشر شده است. کتابی با تصویرگری جذاب برای آموزش به کودکان و والدین است. این کتاب به یکی از مهم‌ترین‌ عادت‌های بچه‌ها یعنی لگد زدن می پردازد

درباره کتاب پا برای لگد زدن نیست

کتاب با ارائه‌ی شیوه هوشمندانه، خلاقانه و بامزه برای معلمان و مشاوران به بررسی رفتارهای عجیب بچه ها مانند لگد زدن می‌پردازد. خبرچینی‌هایی که عمدتا زمان و انرژی کلاس را از بین می‌برد و سبب از بین رفتن فرصت های آموزشی می‌شود و خشونت بین بچه‌ها را هم افزایش می‌دهد. والدینی که همیشه درگیر این رفتار کودک خود، چه در خانه، زمین بازی، فروشگاه و یا هر جای دیگری هستند می‌توانند با مطالعه این کتاب کودکان خود را سرگرم کنند و آن‌ها را با قوانین آشنا کنند. در انتهای کتاب راه کارهای موثری در این حوزه برای پدرها و مادرها ارئه شده است. کتاب وقت مؤدب بودنه آموزشی است برای کودکان و والدین.

خواندن کتاب پا برای لگد زدن نیست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام والدینی که به دنبال راهی برای آموزش آسان به فرزندانشان هستند ضروری و مفید است.نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
بی نام
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

در مجموع برای یک بار خوانش برای خردسال خوب است. اما متاسفانه ظاهرا از روی نسخه فیزیکی عکسبرداری شده و تبدیل به pdf شده است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۴۱-۰۶-۴
تعداد صفحات۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۰/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۶۴۱-۰۶-۴