کانسر پروستات

دانلود و خرید کتاب کانسر پروستات

مجموعه درسنامه به انضمام سوالات آزمون بورد تخصصی ایستگاه‌های پاتولوژی، رادیولوژی، آندوسکوپی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کانسر پروستات  نوشته  آرش رنجبر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کانسر پروستات

کتاب کانسر پروستات نوشته دکتر آرش رنجبر مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس کانسر پروستات است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب کانسر پروستات شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب کانسر پروستات

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب کانسر پروستات با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب کانسر پروستات مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب کانسر پروستات

مطالعه کتاب کانسر پروستات برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۲۱-۲
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۲۱-۲