ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح

دانلود و خرید کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح  نوشته  سمیرا عبدالهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح

کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح نوشته دکتر سمیرا عبدالهی  مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح

مطالعه کتاب ژنیکولوژی و ملاحظات قبل از عمل،اصول تکنیک‌های جراح برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۹-۹
تعداد صفحات۱۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۱۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۹-۹