با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روزگار آشنا

دانلود و خرید کتاب روزگار آشنا

خاطرات آزاده قادر آشنا

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روزگار آشنا  نوشته  عادله ارشادی‌مقدم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب روزگار آشنا

کتاب روزگار آشنا نوشته عادله ارشادی مقدم سرگذشت آزاده قادر آشنا است. این کتاب که توسط انتشارات پیام آشنا منتشر شده است سرگذشت رنج‌ها و سختی‌های این آزاده بزرگوار در زندان‌های رژیم بعث.

درباره کتاب روزگار آشنا

کتابی که پیش روی شماست، قطره ای از اقیانوس معرفت، عشق و ایثار فرزندان روح الله خمینی; و این سرزمین مقدس و رنج کشیده است. کسانیکه با خدا، نه با مال، که با جان شیرین خود معامله کردند. چه شجاعانه و دلیرانه جنگیدند و چه سرسختانه تن به اسارت دادند.

سخت‌ترین و جدیدترین شکنجه‌های دنیای ظلم و جنایت را، آن‌چنان بر بدن نحیف و زخمی اسرا امتحان کردند، که قلم از نوشتنش شرم دارد. گاهی با خود می‌گفتم آیا آن‌ها می‌دانند اسرا، هم از جنس انسانند؟ با خود می‌گفتم آزار رساندن به حیوان هم قابل اغماض نیست؛ چگونه اعمال انواع و اقسام شکنجه‌های روحی و جسمی واقعیت لحظه لحظهٔ زندگی اسیران دربند را، تشکیل می‌دهد؛ رژیم بعث نه فقط در برابر خوی حیوانی خود هیچ‌گاه احساس شرم و تاسف نداشتند، بلکه دچار کبر و غرور شیطانی نیز بودند. 

خواندن کتاب روزگار آشنا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب مناسب کسانی است که می‌خواهند با تاریخ دفاع مقدس و سرگذشت اسیران آشنا شوند. روایت خاطرات سربازانی ایرانی در دست سربازان صدام به خواننده جوان کمک می‌کند تصویری از واقعیت رنج مردم زمان جنگ داشته باشد. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۱۳
شابک۹۷۸۶۰۰۵۰۱۳۸۷۰
دسته بندی
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۱۳
شابک۹۷۸۶۰۰۵۰۱۳۸۷۰