کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷

دانلود و خرید کتاب کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷

مجموعه کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷  نوشته  عادل زینال پورقطار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷

دکتر عادل زینال‌پور، رتبه ۲ بورد تخصصی سال ۱۳۹۷ و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است. زینال‌پور با توجه به گستردگی و نیازی که در رشته جراحی عمومی دیده، کتاب کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷، را تالیف کرده است.


درباره کتاب کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷

دکتر عادل زینال‌پور کتاب کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷ را با توجه به نیاز رشته جراحی عمومی گردآوری و تالیف کرده است. این کتاب را باید خلاصه ۳ رفرنس اصلی این رشته یعنی کتاب‌های شوارتز، سابیستون و مینگات دانست. کتاب پیش‌رو در ۴ فصل تدوین شده است و به مباحث مرتبط با کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی و جراحی‌های کم تهاجمی، پرداخته شده است. باید خاطرنشان ساخت در پایان هر فصل سوالات مرتبط با آزمون بورد تخصصی به همراه پاسخنامه نیز آورده شده است.

خواندن کتاب کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب کیسه صفرا و مجاری صفراوی، کبد، ژنیکولوژی، جراحی‌های کم‌تهاجمی ۱۳۹۷، رفرنس مناسبی برای آموزش دستیاران رشته جراحی عمومی به‌نظر می‌رسد. از آنجا که مطالب کتاب یاد شده به‌صورت موضوعی گردآوری شده، می‌تواند زمینه موفقیت دستیاران را در امتحانات بورد تخصصی فراهم آورد و به آنان در تشخیص و درمان صحیح بیماران، کمک کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱
شابکundefined
تعداد صفحات۳۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۱