لارنکس ۲

دانلود و خرید کتاب لارنکس ۲

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لارنکس ۲  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لارنکس ۲

کتاب لارنکس۲ مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس لارنکس۲ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب لارنکس۲ شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب لارنکس۲

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب لارنکس۲ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب لارنکس۲ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب لارنکس۲

مطالعه کتاب لارنکس۲ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۷,۸۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۷۳-۶
تعداد صفحات۲۱۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۷,۸۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۷۳-۶