با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزمون سخت

دانلود و خرید کتاب آزمون سخت

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزمون سخت  نوشته  سمیرا وارسته  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب آزمون سخت

آزمون سخت رمانی اخلاقی- عاطفی نوشته سمیرا وارسته است که داستان یک تصمیم‌گیری و یک موقعیت سخت و چالش‌برانگیز را روایت می‌کند.

 خلاصه کتاب آزمون سخت

نرگس بعد از مدت‌ها در تصادفی با همسر سابقش که به او جفا کرده و با زنی دیگر ازدواج کرده بود، روبه‌رو می‌شود. شرایط جوری پییش می‌رود که او مجبور می‌شود مرد را، که در ماشین واژگونی گیر افتاده، نجات دهد؛ اما بر اثر انفجار ماشین، سر زن به سنگی برخورد می‌کند و روانه بیمارستان می‌شود و ما در خلال داستان با گذشته زن و اتفاقاتی که برایش افتاده و در نهایت تصمیم بزرگی که می‌گیرد، روبه‌رو می‌شویم.

خواندن کتاب آزمون سخت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به خواندن داستان های عبرت‌آموز را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم.

جملاتی از کتاب آزمون سخت

حیفِ آن‌همه تلاشی که کردم برای این‌که طبق آموزش بعضی از کتاب‌ها، روحم را از تنم خارج کنم، و البته موفق به دیدن یک رنگِ کم‌رنگ از هالهٔ اطرافم هم نشدم، چه برسد به خارج‌کردن روحم! و حالا که دلم می‌خواهد دق‌دلی‌هایم را سرِ آن عوضی خالی کنم، جدی‌جدی چسب سقف شده‌ام و پاهای آویزانِ روحم لق‌لق تکان می‌خورَد و با تمام تلاشم پایین نمی‌آید. آخر حالا دیگر می‌دانم کسی که به کما رفته زن عبدالله نیست، خودِ من هستم!

بسیارخوب طوری نیست، حالا که روحم از تنم بیرون است، باید تا می‌توانم خوش بگذرانم، آخر یک حس آرامش عمیق وجودم را فراگرفته که سال‌هاست در من سابقه ندارد. وجودم؟ نه مثل این‌که اشتباه شد، باید می‌گفتم روحم. آن فشاری، که از وقت رفتن عبدالله با من بود، برای اولین بار ترکم کرده است و یک جورهایی نشئه‌ام!

بهتر است یک امتحانی بکنم ببینم می‌توانم پرواز کنم؟ آخر بیشتر آدم‌ها، البته غیر از آن‌هایی که ترس از بلندی دارند، عاشق پروازند، شاید بد نباشد من هم از این موقعیت استفاده کنم. هرچند که بعید می‌دانم این موقعیت از دستم برود، آخر همانطوری که در اتوبان ـ خطاب به پیکری که فکر می‌کردم زن عبدالله است و در واقع خودم بودم ـ می‌گفتم، باور دارم که من دیگر زنده نخواهم شد، البته به خاطر این مسئله ناراحت نیستم که هیچ، خوشحال هم هستم. برگردم به زندگی که چه کنم؟ دوباره باید حواسم به همه‌چیز باشد، این‌که چه چیزی امتحان خداست و چه نیست، و مواظب باشم دست از پا خطا نکنم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Reza Hakimimofrad
۱۳۹۸/۰۹/۲۰

به راحتی می‌توان در داستان غرق شد ...

ketabkhan
۱۳۹۹/۰۵/۱۸

به راحتی با داستان و شخصیت هاش همراه می شید. جمله بندی و علایم نگارشی رو رعایت کرده بود و مفهوم و خوانا بود. داستان بسیار متفاوت و زیبا پیش می رفت. از نویسنده و همه ی عوامل چاپ و

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۰۴
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۰۴