با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حدیث ماندگار

دانلود و خرید کتاب حدیث ماندگار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حدیث ماندگار  نوشته  معصومه رنجبر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب حدیث ماندگار

کتاب حدیث ماندگار زندگینامه شهید ولی باخدا، که یکی از رزمندگان گردان کمیل، لشکر قدس گیلان است که معصومه رنجبر آن را به رشته تحریر درآورده است. بیان خاطرات رزمندگان و شهدا، ثبت و ضبط وقایع بخشی از تاریخی  پرافتخار کشورمان است که می‌تواند تاثیر به‌سزایی درآگاهی بخشی به نسل آینده داشته باشد. انتشارات صریر کتاب حدیث ماندگار را چاپ و منتشر کرده است.


درباره کتاب حدیث ماندگار

کتاب حدیث ماندگار روایتی از زندگی‌نامه شهید ولی باخدا، به قلم معصومه رنجبر است. دوران جنگ تحمیلی پر است از خاطرات جوانان شجاعی که با هدف دفاع از کشور و حفظ اسلام ناب محمدی در این عرصه خطیر حضور پیدا کردند و از جان خود برای حفظ وطن و اسلام هزینه کردند. ولی باخدا یکی از این جوانان بود که در کتاب حدیث ماندگار زندگی‌نامه این شهید گرانقدر را می‌خوانید. ولی باخدا متولد اول بهمن سال 1345 در شهرستان لنگرود از توابع استان گیلان بود، وی در سال 1366 در سن 21 سالگی از طرف سپاه لنگرود به جبهه‌ها اعزام شد. این جوان شجاع در چهارم اسفند سال 1366 در جبهه سنندج درحالی که کمک خمپاره‌انداز بود به شهادت رسید.

جملاتی از کتاب حدیث ماندگار

دیدن عکس شهید روی دیوار اتاق در سیلاب حوادث گیج می‌خورم. مجذوب شخصیت جوان ۲۱ ساله‌ای می‌شوم که قبل از اینکه شیرینی انقلاب را مزمزه کند از درس و مدرسه گذشت و به جبهه‌ها شتافت و در خون غلطیدن را تجربه کرد. یکهو دلواپس می‌شوم، می‌ترسم در توصیف شهید و شهادت دستم بلرزد و جملات را پس و پیش بنویسم و حق مطلب را ادا نکنم. حس عجیبی است؛ اما سعی می‌کنم با بضاعت ناچیزم، روح بلند شهید را با شهادت درآمیخته و حدیث سرخ ماندگار شهید ولی باخدا را به رشته تحریر در بیاورم و آن را تقدیم کنم به تمام اسوه‌های صبر و استقامت و پایداری و صلابت عشق، دلیران و رزمندگان لشگر قدس گیلان. برای خواندن جملات بیشتری از کتاب حدیث ماندگار، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۶۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۲