با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مهارت‌هایی برای سیزده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هفتم

دانلود و خرید کتاب مهارت‌هایی برای سیزده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هفتم

تلاشی برای فهم سوره‌های مبارکه عصر، تین، فجر و طارق

۴٫۹ از ۷ نظر
۴٫۹ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مهارت‌هایی برای سیزده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هفتم  نوشته  مدرسه دانشجویی قرآن و عترت علیهم‌السلام دانشگاه تهران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مهارت‌هایی برای سیزده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هفتم

مهارت‌هایی برای سیزده ساله‌بودن؛ مناسب برای پایه‌ی هفتم از مجموعه فهم قرآن در دبیرستان مدرسه دانشجویی قرآن است که با زبانی ساده به نوجوانان پایه هفتم در فهم سوره های مبارکه عصر، تین، فجر و طارق کمک می کند.

 خلاصه کتاب‌های مجموعه فهم قرآن در دبیرستان

مجموعه کتاب‌هـای فهـم قـرآن در دبیرسـتان بـر اسـاس تعریـف قرآنی رشـد و دوره‌های آن در زندگی انسـان، در صدد اسـت تا از سـوره‌های قرآن در جهت هموار شـدن مسـیر دسـتیابی بـه اهـداف رشـد در دوره نوجوانی بهـره ببرد.

مجموعه ۶ جلدی فهم قرآن در دبیرستان، با در نظر داشتن محورهای تربیتی دوره متوسطه مطابق آنچه بیان شد؛ و با بهره‌گیری از ظرفیت بی‌نظیر قرآن کریم تدوین شده است. به این صورت که مهمترین محورهای رشد به تفصیل هر پایه تحصیلی شناسایی شده و متناسب با آن از سوره‌های قرآن کریم بهره گرفته شده است. بدین ترتیب نوجوانان ضمن آشنایی و انس با مفاهیم نورانی قرآن، آموزه‌های مورد نیاز برای رشد را از خود سوره‌ها دریافت می‌کنند.

در این مجموعه سعی شده است با ارائه انواع سؤال و گفتگو و طراحی فعالیت‌های مختلف و متنوع، سطح ارتباط بچه‌ها با سوره‌های قرآن افزایش پیدا کند تا میزان بهره‌مندی ایشان از آن نیز ارتقا یابد. 

در کتاب مهارت‌هایی برای سیزده ساله‌بودن مهارت‌های فهم سوره‌های قرآنی یاد شده برای پایه‌ی هفتم، با زبانی ساده آموزش داده شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
effat
۱۳۹۸/۰۷/۰۸

سلام کتاب بسیار عالی ای است نگاهی درست و متفاوت و علمی به آموزش قرآن و البته زندگی با آن به معلمان و مربیان می دهد . واقعا این آثار مجموعه قرآن و عترت دانشگاه تهران می تواند تحولی شگرف در آموزش

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۸
شابک۹۷۸۶۲۲۶۱۸۳۷۵۸
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۸
شابک۹۷۸۶۲۲۶۱۸۳۷۵۸