با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رولت روسی

دانلود و خرید کتاب رولت روسی

اسرار ناگفته از جنگ پوتین علیه آمریکا و انتخاب دونالد ترامپ

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رولت روسی  نوشته  مایکل ایسیکوف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رولت روسی

در کتاب رولت روسی، مایکل ایسیکوف و دیوید کورن اسرار ناگفته‌ی از جنگ پوتین علیه آمریکا و انتخاب دونالد ترامپ را فاش می‌کنند.

درباره کتاب رولت روسی

در این کتاب درباره ماجراهای پس از برگزیده شدن دونالد ترامپ به ریاست جمهوری و ادعاهای او درباره تلاش روسیه برای مخدوش کردن چهره‌اش و کمرنگ جلوه دادن پیروزی‌اش بر هیلاری کلینتون می خوانید. نویسندگان این کتاب عقیده دارند بی‌کفایتی ترامپ در مقابله با اقدامات تخریبگرانه پوتین سبب شده که مقامات دولتی و نهادها بکوشند و مطالب را کنار هم بچینند تا پی به کل ماجرا ببرند. تلاشی که احتمالاً سال‌ها به‌طول می‌انجامد. این کتاب اولین قدم به سوی آن است. مهم نیست ترامپ آن را رسوایی بداند، اما یک موضوع دارای اهمیت است: رهبران و مردم امریکا باید از وقایع و رویدادها مطلع شوند تا از حملات آتی جلوگیری به‌عمل آورند. پس شرح کامل وقایع از ملزومات کشور است.

خواندن رولت روسی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

علاقه‌مندان به مباحث سیاسی و روابط بین الملل مخاطبان این کتاب‌اند.

جملاتی از کتاب رولت روسی

مسکو، بعدازظهر روز نهم نوامبر ۲۰۱۳، دونالد ترامپ مضطرب بود.

در دومین روزِ اقامت او در پایتخت روسیه، تاجر جسور و ستارهٔ برنامهٔ زندهٔ تلوزیونی شتابان جدول زمان‌بندی برنامه‌ها را تعقیب می‌کرد تا بزرگ‌ترین و پرهزینه‌ترین مراسم آن شب را در سالن کروکوس سیتی هال مسکو آغاز کند: مراسم مجلل دختر شایسته که شرکت‌کنندگان از هشتاد و شش کشور، در حضور یک میلیارد بینندهٔ تلوزیونی در سراسر دنیا، مورد قضاوت قرار می‌گرفتند.

هفده سال قبل، با مشارکت تلوزیون ان‌بی‌سی، ترامپ این مراسم را خریداری کرده بود. این برنامه یکی از باارزشمندترین دارایی‌هایش به شمار می‌رفت که سالانه میلیون‌ها دلار به انبوه سرمایه‌اش اضافه می‌کرد و مهم‌تر از آن، از او چهره‌ای بین‌المللی مانند سلبریتی‌های مشهور می‌ساخت. ترامپ سال‌ها در اهتمام اجرای پروژه‌ای موفق در مسکو بودـ که البته با شکست مواجه می‌شد. در زمان اقامتش در روسیه، او باز هم در جستجوی فرصت‌های شغلی پردرآمد بود. مجریان برنامه دختر شایسته این راز آشکار ترامپ را این‌گونه تعبیر می‌کردند که هدف اصلی ترامپ در مسکو برنامه تلوزیونی نیست، بلکه تجارت است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۱
شابکundefined
تعداد صفحات۳۱۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۹,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۰۱