با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اصول و روش‌های برنامه‌ریزی شهری اثر غلامحسین مجتهدزاده

دانلود و خرید کتاب اصول و روش‌های برنامه‌ریزی شهری

۳٫۰ از ۵ نظر
۳٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول و روش‌های برنامه‌ریزی شهری  نوشته  غلامحسین مجتهدزاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب اصول و روش‌های برنامه‌ریزی شهری

کتاب اصول و روش‌های برنامه‌ریزی شهری نوشته غلامحسین مجتهدزاده یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته جغرافیای شهری این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب تخصصی اصول و روش‌های برنامه‌ریزی شهری هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران رشته جغرافیای شهری است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر 1
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

کتاب از نظر محتوا نسبت به بقیه ی کتاب ها در این زمینه بهتر بود اما جمله بندی افتضاحی داشت. به طوری که گاهی متوجه منظور نویسنده نمیشی. بعضی قسمت ها گیج کننده اس و برای یه کلمه صدها تعریف

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۲۸
شابکundefined
تعداد صفحات۱۷۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۲۸