با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس

دانلود و خرید کتاب سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس  نوشته  داوود زاده‌علی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس

کتاب سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس اثر داود زاده‌علی، با نظر به آیات قرآن و پژوهش در زندگی شهدا به توضیح سبک زندگی اسلامی و نوع نگاه و جهان‌بینی این شیوه‌ی خاص زندگی کردن می‌پردازد. این کتاب محصول انتشارات صریر است. 

درباره‌ی کتاب سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس

سبک زندگی هر فرد، بسته به نوع بینش او به جهان و از اعتقاداتش سرچشمه می‌گیرد. به عبارت دیگر سبک زندگی به معنای این است که فرد در زندگی چه راهی را انتخاب کند و چطور در زندگی فردی  اجتماعی‌اش رفتار کند. در زندگی به سبک اسلامی، یعنی فرد باید اسلام را پذیرفته باشد و به تبع آن، حرام خدا را حرام بداند و حلالش را حلال. از اوامر خدا پیروی کند و اخلاقیاتش بر اساس باورش به اسلام شکل گرفته باشد. اما اگر انتخاب ما این باشد که سبک زندگی اسلامی را برای زندگی خود برگزینیم، چگونه و با مراجعه به چه منابعی می‌توانیم روش صحیح زیستن به این سبک را پیدا کنیم؟

داود زاده‌علی در کتابش، سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس، به این سوال پاسخ می‌دهد.

کتاب سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

افرادی که دوست دارند سبک زندگی‌ و شیوه زیست‌شان با فرهنگ اسلامی باشد، کتاب سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس را کاربردی و مفید می‌یابند. 

جملاتی از کتاب سبک زندگی اسلامی در وصیت‌نامه‌های شهدای ۸ سال دفاع مقدس

رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دفاع مقدس، همواره فرمان الهی را گردن نهاده، با طیب خاطر و عاشقانه در جبهه های نبرد حضور یافتند و فداکارانه با دشمن متجاوز جنگیدند. سختی ها را به جان خریدند تا فرمان خداوند مبنی بر واجب بودن جهاد بر زمین نماند، آنان به بهای جان شان در انجام جهاد، این واجب الهی کوشیدند. و به این وسیله اسوه عینی جهاد در راه خدا شدند تا همه کسانی که می خواهند به سبک اسلامی زندگی نموده و به هنگامه ضرورت از جهاد باز نایستند، به عمل آنها اقتدا کنند. آنها حجت را بر همه کسانی که می خواهند به وظایف ایمانی خود عمل کنند، تمام کردند و فریادی به بلندای تاریخ سر دادند که ای انسان ها رمز سرافرازی در مقابل دشمن محارب، جهاد در راه خداست. پس، آنگاه که جهاد در راه خدا ضروت یافت، هرگز در این کار تعلّل نورزید، مهر الهی را بر دل ها نهاده، با خشنودی قلبی، جان ها را به کف گرفته، به سوی جبهه های جنگ بشتابید که راه همین است و غیر از این بیراهه است، و شما اگر طالب سعادت دنیایی و آخرتی هستید باید در همین راه گام بسپارید و آن را تا رسیدن به هدف ادامه دهید. و به همین منظور، از گرفتاری ها و سختی های جهاد نترسید و بدانید که خدا همواره با شما و پشتیبان شماست و در نزد او پاداش های بزرگی برای شما مهیّا گردیده است، و در جهادی که انجام می دهید هرچه سختی ها بیشتر باشد، پاداش های الهی نیز که در انتظار شما هستند، بزرگ تر خواهد بود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۷۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۶۸-۵۴-۸
تعداد صفحات۱۸۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۷۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۷۶۸-۵۴-۸