با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لجستیک هوشمند از ایده تا واقعیت

دانلود و خرید کتاب لجستیک هوشمند از ایده تا واقعیت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لجستیک هوشمند از ایده تا واقعیت  نوشته  صالح آچاک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لجستیک هوشمند از ایده تا واقعیت

کتاب لجستیک هوشمند از ایده تا واقعیت نوشته صالح آچاک و محمد احمدی است و توسط شرکت چاپ و نشر بازرگانی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

 کلیه فعالیت‌های صنعت زنجیره تامین اعم از ذخیره‌سازی مواد، برنامه تولید، حمل و نقل، بسته‌بندی، توزیعو طراحی سیستم‌ها در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است.

درباره کتاب لجستیک هوشمند از ایده تا واقعیت

صنعت زنجیره تأمین یکی از پیچیده‌ترین و در عین حال تأثیرگذار‌ترین صنایع هر کشور از لحاظ فراهم کردن تسهیلات و امکانات تولید، انبارداری، عرضه و توزیع کالا و خدمات به شما می‌آید. به علت ماهیت غالباً فیزیکی کسب و کارهای این حوزه روند خودکارسازی و بهره‌برداری از فناوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی در این صنعت همواره با چالش‌های بسیاری رو به رو است.

سرعت شگفت‌آور تجارت الکترونیک در جهان، نوآوری‌های نوین حاصل شده در زیرساخت‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات و رویکرد مشتریان به دریافت هر چه بیشتر خدمات با ارزش افزوده، ابرشرکت‌های لجستیک مانند DHL و غول‌های فناوری دنیا در عرصه فناوری مثل گوگل و حتی فروشگاه‌های اینترنتی بین‌المللی مانند آمازون که بخش اصلی موفقیت خود را مدیون لجستیک هستند، موجب شد تا تحقیقات گسترده‌ای در خصوص استفاده از فناوری‌های خودکارسازی، ‌اطلاعاتی و ارتباطی در لجستیک شروع شود.

خواندن کتاب لجستیک هوشمند از ایده تا واقعیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

فعالان حوزه فناوری‌های هوشمند و مهندسان و دانشجویان حوزه لجستیک و حمل و نقل، مخاطبان اصلی این کتاب هستند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۰۱
شابکundefined
تعداد صفحات۲۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۳/۰۱